Ibiza bujará i romantická zároveň

Chcete na své letošní dovolené zažít opravdu vše? Vydejte se na Ibizu. Dopřejte si koupání a slunění na širokých plážích, využijte nabídky vodních sportů, vydejte se do romantických uliček měst a poznejte pestrý noční život plný světel a zábavy.

Cestujte po Ibize a poznávejte ta nejkrásnější místa

Ibizu si většina návštěvníků zamiluje hned na první pohled. Dovolená v ráji nejvyhlášenějších klubů světa je plná bujarého nočního života, ale i klidných letovisek a nádherných pláží. Vyzkoušejte golf, horská kola či čtyřkolky. Rozjeďte se za nejkrásnějšími plážemi do Santa Eulalia nebo poznejte atmosféru vyhlášeného letoviska Playa de Bossa. Navštivte nejrušnější letovisko San Antonio, nebo nádherná zákoutí a pláže s průzračným mořem v Portinatx.

Zábava, romantika a pohostinnost – taková je Ibiza

Kromě vyhlášených diskoték a klubů nabízí Ibiza panenskou přírodu a nádherné písčité pláže, obklopené borovými a piniovými háji. Pro svoji architekturu typických bílých přízemních stavení a přátelskou atmosféru, je rovněž nazývána „bílým ostrovem lásky“. Neopakovatelná je romantika úzkých křivolakých uliček historického starého města Eivissa – metropole ostrova, kde na vás čeká celá řada barů a restaurací, originálních kaváren, galerií, butiků, elegantních obchůdků a především dominantní středověká pevnost Dalt Villa.

Mapa - Ibiza

Nejlépe hodnocené hotely - Ibiza