800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Rozpis ceny

Madrid: centrum kultury, vzdělanosti a celé země

Madrid: centrum kultury, vzdělanosti a celé země
od 12 587 Kč za

Centrum španělského království je nejvýše položeným hlavním městem v Evropě, které se rozkládá mezi Ústředním pohořím a řekou Tajo. Užijte si dovolenou obklopeni historií a noblesou v srdci Španělska a vybírejte z nabídky zájezdů do Madridu.

Křížem krážem historií hlavního města Španělska

Při svých toulkách Madridem si prohlédněte staré město s Hlavním náměstím a řadou romantických věží a památných kostelů. Navštivte Královský palác z 18. století, a poté si odpočiňte v některém z četných a rozlehlých parků, z nichž nejzajímavější je park Dobrého oddechu s pomníky španělských králů, Velkým jezerem, Velazquezovým a Křišťálovým palácem. Nevynechejte ani jednu z prvních obrazáren světa Museo del Prado, Americké muzeum nebo tradiční nedělní corridu.

Do Madridu za památkami, zábavou i fotbalem

Je spousta možností, jak si užít hlavní město Španělska. Velmi oblíbené jsou eurovíkendy, které vás zavedou na nejnavštěvovanější místa v Madridu a jeho okolí. Vybírat můžete i z poznávacích zájezdů, křižujících Španělsko historickými místy a nejkrásnějšími kraji. Kromě historických památek nabízí Madrid také bohatý kulturní a noční život. Vydejte se na představení pravého flamenca nebo do nákupních ulic. Milovníci fotbalu si jistě nenechají ujít utkání slavného klubu Real Madrid.

Řadit dle
V Madridu a okolí nabízíme aktuálně 3 zájezdy

od 12 587 Kč za osobu

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

 
  • Čtyři dny v královském Madridu
  • Český delegát a průvodce
  • Výlety do Toleda a Escorialu
  • Velice pěkný čtyřhvězdičkový hotel

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

 

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu: