Hledání
Destinace
Vyberte zemi
Termín
30.04–30.10.2020
Počet osob

Madrid: centrum kultury, vzdělanosti a celé země

Bohužel jsme nenašli žádný odpovídající zájezd. Upravte, prosím, parametry hledání.

Placeholder

Centrum španělského království je nejvýše položeným hlavním městem v Evropě, které se rozkládá mezi Ústředním pohořím a řekou Tajo. Užijte si dovolenou obklopeni historií a noblesou v srdci Španělska a vybírejte z nabídky zájezdů do Madridu.

Křížem krážem historií hlavního města Španělska

Při svých toulkách Madridem si prohlédněte staré město s Hlavním náměstím a řadou romantických věží a památných kostelů. Navštivte Královský palác z 18. století, a poté si odpočiňte v některém z četných a rozlehlých parků, z nichž nejzajímavější je park Dobrého oddechu s pomníky španělských králů, Velkým jezerem, Velazquezovým a Křišťálovým palácem. Nevynechejte ani jednu z prvních obrazáren světa Museo del Prado, Americké muzeum nebo tradiční nedělní corridu.

Do Madridu za památkami, zábavou i fotbalem

Je spousta možností, jak si užít hlavní město Španělska. Vybírat můžete z pobytů v Madridu, eurovíkendů i z poznávacích zájezdů křižujících Španělsko historickými místy a nejkrásnějšími kraji. Kromě historických památek nabízí Madrid také bohatý kulturní a noční život. Vydejte se na představení pravého flamenca nebo do nákupních ulic. Milovníci fotbalu si jistě nenechají ujít utkání slavného klubu Real Madrid.

Destinace v Madridu a okolí (Španělsko)