800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL CALA FERRERA

již rezervován 27 x

  • Přímý vstup na pláž
  • Z hotelu je nádherný výhled

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Pětiposchoďový hotel Cala Ferrera leží přímo na nízkých útesech zálivu Cala Ferrera. Pláž Cala Ferrera je přístupná přes cestičku vedoucí přímo od hotelového bazénu. Do centra Cala d’Or je to asi 10 minut pěší chůze a 20 minut do jachetního přístavu.

Ubytování

Příjemné dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky, kompletní koupelna s WC, balkon, telefon, trezor (za poplatek). Možnost pronájmu TV, vysoušeče vlasů a žehličky za poplatek. Přímý výhled na moře na vyžádání a za příplatek (platí se na místě).

Vybavení

Klimatizovaná recepce, 2 bary, 2 výtahy, TV salónky, klimatizovaná jídelna, bazén s oddělenou částí pro děti, terasa na slunění (lehátky a slunečníky zdarma), dětský koutek, snack-bar a internet na recepci (za poplatek).

6000

Stravování

Polopenze - snídaně i večeře bufetovou formou v hotelové klimatizované restauraci. Možnost dokoupení stravování formou all inclusive (plná penze formou bufetu, během dne snacky a místní ne/alkoholické nápoje).

Sport a zábava

Stolní tenis, animační programy, biliárd (za poplatek) a šlapadla na pláži (za poplatek). V těsné blízkosti za poplatek minigolf, tenis, dětský zábavní park a windsurfing. V okolí bary a diskotéka, další možnosti večerní zábavy v centru.

Pláž

Záliv s písčitou pláží cca 60 m od hotelu.

Tipy

Výborná poloha nad romantickou zátokou, klidná atmosféra, možnost výběru stravování.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Vzdálenosti od hotelu

Nákupní možnosti: 1,2 km

Počasí

Mallorca

26°C Skoro jasno

×