Španělsko | Mallorca | Cala Millor

ANBA ROMANI

  Přidat k oblíbeným

  Hodnocení

  3.5234 hodnocení

  Poloha a popis

  Popis hotelu

  EXKLUZIVNĚ v naší nabídce. Přímo na pláži. WiFi zdarma.

  Poloha

  na pobřežní promenádě, v živějším centru letoviska Cala Millor. V bezprostřední blízkosti hotelu obchody, restaurace a bary. Letiště Palma de Mallorca cca 65 km.

  Pláž

  přímo na jeden kilometr dlouhé písečné pláži Cala Millor s pozvolným vstupem do moře.

  Vybavení

  hotel se 184 pokoji na 5 podlažích ve 2 vzájemně propojených budovách, 10 apartmánů se nachází pouze přes místní komunikaci. Přijímací hala s recepcí, výtahy, společenská místnost s TV koutkem, restaurace, a-la-carte restaurace Rodizio a 3 bary. Ve venkovním areálu 2 sladkovodní bazény, snack bar u bazénu a terasa na opalování. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma. Osušky na kauci.

  Ubytování

  Dvoulůžkové pokoje (C1A/C2A/C3A/F1A/F2A/F3A/J1A/J2A/J3A): cca 18 m2, s klimatizací, trezorem (za poplatek), sat. TV, fénem, minibarem (za poplatek), telefonem (za poplatek), vanou, sprchou, WC, balkonem.

  Joker pokoje (C2S/F2S/J2S): vana nebo sprcha, výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi.

  Dvoulůžkové pokoje (C2C/F2C/J2C): ve vyšších patrech, balkon s bočním výhledem na moře, jinak se stejným vybavením jako C2A.

  Jednolůžkové pokoje (C1D/F1D/J1D): cca 9 m2, se stejným vybavením jako C2A.

  Apartmány (D2A/D3A/G2A/G3A/K2A/K3A): ložnice a obývací pokoj, kuchyňský kout (chladnička, mikrovlnná trouba, konvice, sporák), bez telefonu a minibaru, balkon s bočním výhledem na moře, jinak se stejným vybavením jako C2A.

  Dvoulůžkové pokoje (C2B/C3B/F2B/F3B/J2B/J3B): balkon s bočním výhledem na moře, jinak jako C2A.

  Komfort pokoje (C2K/F2K/J2K): balkon s výhledem na moře, jinak jako C2A.

  Stravování

  bez stravy, snídaně (pouze u J1A/J2A/J3A, J1D, J2B/J3B, J2C, J2K, J2S, K2A/K3A), polopenze (pouze u C1D, C1A/C2A/C3A, C2B/C3B, C2C, C2K, C2S, D2A/D3A) nebo all inclusive (pouze u F1D, F1A/F2A/F3A, F2B/F3B, F2C, F2K, F2S, G2A/G3A). Při rezervaci polopenze snídaně a večeře formou bufetových stolů. Show cooking. Při objednání all inclusive navíc obědy formou bufetových stolů. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje (pivo, víno, voda, džusy) od 11.00 do 18.00 h. během hlavním pokrmů, ve snack baru u bazénu a od 10.00 do 23.00 h. v baru. Snacky (teplé i studené) ve vybraných časech v baru u bazénu od 11.00 do 18.00 h. Ovoce a zmrzlina ze smartline vozíku dvě hodiny denně. 2x týdně možnost navštívit a-la- carte restauraci Rodizio (po předchozí rezervaci na místě a dle dostupnosti).

  Sport/aktivity

  zdarma: fitness a stolní tenis. Animační program a večerní show. Za poplatek: biliár, vodní sporty na pláži od místních poskytovatelů. V okolí tenisové kurty (cca 500 m), golfové hřiště a půjčovna kol.

  Internet

  WiFi v celém hotelu zdarma.

  Wellness

  zdarma: vířivka, malý krytý bazén. Za poplatek: sauna (otevřena v odpoledních hodinách, zdarma pouze v pondělí), masáže (na vyžádání).

  Děti

  samostatný dětský bazén, dětské židličky v restauraci, minidisco. Dětská postýlka na vyžádání zdarma. Max. počet osob nesmí být překročen.

  Info (letecky)

  služby delegáta: prostřednictvím Connected Service; místní kategorie: H4; platba kartou: VISA, MasterCard.

  Upozornění (letecky)

  turistická taxa: v rozmezí cca 1 € - cca 4 €/den/osoba od 16 let. Cena dle kategorie hotelu, platba v hotovosti na místě.

  FlexiFly

  na produkty označené kódem YCZE / FLEX a logem FlexiFly se vztahují zvláštní sekce všeobecných smluvních podmínek. Venkovní vybavení a služby hotelu mohou být během zimního období omezeny - v závislosti na počasí/sezoně.