800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ROYAL HIDEAWAY FORMENTOR

  • Luxusní hotel v romantickém prostředí
  • Výborné restaurace s místní i mezinárodní kuchyní

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

Tento překrásný hotel je situován na více než romantickém místě 75 km od hlavního města Palma Mallorky a 75km od letiště. Je postaven na výběžku ostrova s okouzlujícím výhledem na zátoku, 2 minuty chůze od pláže. Tento světoznámý hotel stojí na krásném místě uprostřed zahrad u zátoky Formentor.

Vybavení hotelu

Hotel svým klientům poskytuje péči nejvyšší úrovně - v hotelu je možno využít konferenční místnost, která pojme až 180 osob, internet, služby 24 hodin denně otevřené recepce, k dispozici je směnárna, prádelna, rodiče obzvlášť ocení prostory, kde si mohou hrát děti, je možno si objednat limuzínu s osobním řidičem. Svůj šatník je možno obohatit v některém z butiků, k službám Vám je kadeřník a v hotelu jsou připraveni splnit Vám všechna Vaše přání. Barceló Formentor se může pochlubit skvělým výběrem restaurací. V Es Colomer a à la carte restauraci El Pi budete mít možnost stolovat venku.

Vybavení pokoje

Hotel nabízí několik typů pokojů - od klasických dvoulůžkových s výhledem na moře či do zahrady po nadstandartní pokoje typu suite. Všechny jmenované jsou moderně a vkusně zařízeny. Vybaveny jsou vlastním sociálním zařízením, vysoušečem vlasů, klimatizací, minibarem, trezorem, televizí a satelitem, telefonem.

Stravování

V hotelu je provozováno šest restaurací, z toho některé přímo na pláži či v zahradě a nabízejí stravování formou výběru a la carte či bufetový způsob. Nabízí místní, národní i mezinárodní kuchyni, zejména z čerstvých plodů moře, lehkých mas a ovoce a zeleniny. Pro příjemné chvíle je možno navštívit i piano bar, kde je rovněž nabízena možnost se občerstvit.

Sport a zábava

Hoteloví hosté si mohou zajít zahrát minigolf či si zatančit na hotelové diskotéce, která však nenarušuje klid hostů. Dále je možno si zacvičit v tělocvičně, zahrát si tenis, ping-pong, obzvlášť oblíbenou aktivitou jsou vyjížďky na koních. Rovněž můžete podnikat nekonečně dlouhé procházky, k nimž vybízí jak čisté pláže tak okolní krajina.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

vzdálenost od Letiště: 75 km

Počasí

Mallorca

22°C Skoro jasno

×