800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL SHANGRI-LA

  • Přímo u písečné pláže

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

Abu Dhabi, hotel leží v klidném místě u vlastní, 1 km dlouhé písečné pláže a je součástí komplexu Qaryat Al Beri, kam patří i sousední sesterský hotel Traders a nákupní souk a je celý propojen 750 m dlouhou vodní cestou, po které je možné se plavit loděmi Abras. Vzdálenost od letiště v Abu Dhabi cca 10 minut, od letiště v Dubaji cca 120 minut jízdy, cca 5 minut od golfového hřiště, cca 15 minut od vodního parku Yas Waterworld a centra Abu Dhabi a s výhledem na největší mešitu SAE Sheikh Zayed Grand Mosque.

Ubytování

Deluxe pokoj - klimatizace, minibar, sejf, varná konvice, fén, telefon, SAT/TV, CD/DVD přehrávač, Wi-fi internet zdarma, koupelna, sprcha, WC, balkon nebo terasa, výhled na moře, žehlička s žehlicím prknem. Možnost přistýlky ve vyšších typech pokojů.

Vybavení

214 pokojů a suite, 6 vil o 4 ložnicích a 161 studií a apartmánů. Klimatizace, 5 restaurací, 3 bary, bazén, dětský bazén, jacuzzi, SPA centrum, fitness, golf, tradiční arabský souk, kadeřník, dětský klub, business centrum, konferenční sál, hlídání dětí, Wi-fi internet zdarma, sejfy, pronájem aut, shuttle bus do nákupních center. V průběhu roku 2016 prochází resort renovací, která však nenarušuje chod hotelu.

Stravování

snídaně formou bufetu, možnost dokoupení polopenze nebo plné penze – formou kombinace bufetu a á la carte.

Náš názor

Exklusivní hotelový komplex v arabském palácovém stylu se smyslem pro detail!

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Doba transferu z letiště: 2 h 0 min.

Počasí

Abu Dhabi

31°C Jasno

×