800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyFORTUNE GRAND HOTEL

  • Hotel se nachází v samotném srdci staré Dubaje, čtvrti Deira
  • Obchodní dům Al Ghurair je dosažitelný krátkou procházkou

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha a popis

V samotném srdci staré Dubaje, čtvrti Deira, Vám Fortune Grand Hotel nabídne vysoký standard služeb za příjemnou cenu. Nejbližší stanice metra je od hotelu vzdálena cca 500 metrů. V živé čtvrti Deiraje je množství obchůdků, restaurací, kaváren a tradičních tržišť - nejznámější z nich, Golden Souk, je do 10ti minut jízdy autem od hotelu. Obchodní dům Al Ghurair je dosažitelný krátkou procházkou. Na nedalekém břehu Dubajského zátoku se můžete vodním taxi přiblížit i dalším atrakcím metropole (Burj Khalífa, Bur Dubai, Mall of The Emirats atd.).

Vybavení hotelu

Zázemí hotelu tvoří mimo jiné salon krásy, plně vybavená posilovna, prádelna, směnárna, bussiness centrum a pokojová služba. Hotel klade důraz na možnosti zábavy a stravování - anglický pub, noční klub, karaoke bar, pool bar, bangladéšská, pákistánská a indická restaurace á la carte.

Vybavení pokoje

Renovované pokoje jsou standartně vybaveny vlastní koupelnou se sociálním zařízením, fénem, klimatizací, trezorem, minibarem, sofa, pracovním stolem.

Stravování

Snídaně formou bufetových stolů. Možnost dokoupení obědů a večeří v bufetové restauraci Maxims nebo stravování v jedné z á la carte restaurací.

Pláž a plážový servis

Nejbližší pláž Al Mamzer je asi 20 minut cesty autem od hotelu.

Služby za poplatek

Salon krásy, restaurace á la carte, bary. Kompletní seznam služeb za poplatek obdržíte na hotelu.

Počasí

Dubaj

39°C Jasno

×