800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL FORTUNE PEARL

Menší hotel leží v živé části Dubaje nedaleko od nákupních možností. Nejbližší stanice metra je od hotelu vzdálena cca 10 minut chůze. Vzdálenost hotelu od letiště je cca 10 km. Hotel zajišťuje za menší poplatek dopravu do plážových parků, vstup do plážového parku, lehátka a slunečníky jsou za poplatek.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Menší hotel leží v živé části Dubaje nedaleko od nákupních možností. Nejbližší stanice metra je od hotelu vzdálena cca 10 minut chůze. Vzdálenost hotelu od letiště je cca 10 km. Hotel zajišťuje za menší poplatek dopravu do plážových parků, vstup do plážového parku, lehátka a slunečníky jsou za poplatek.

Vybavení

V hotelu s živou mezinárodní atmosférou je vstupní hala s recepcí a směnárnou (pronájem trezoru za poplatek), restaurace, snack bar, noční klub, posilovna. Hotel má menší bazén na střeše, lehátka u bazénu jsou zdarma.

Ubytování

příjemně zařízené menší pokoje s individuálně ovladatelnou klimatizací mají menší koupelnu se sprchovým koutem nebo vanou a WC, TV/SAT, minibar (konzumace za poplatek). Internetové připojení (WiFi) je zdarma.

Náš názor

Živý městský hotel s výhodnou polohou poblíž obchodního centra Dubaje. Skvělé východisko pro poznávání Dubaje a individuální cestování. Kvalitní ubytovánív centru za výhodnou cenu.

Strava

Snídaně:rozšířená kontinenální formou bufetu

Služby za poplatek

hotelová doprava na pláž

Povinné příplatky

Pobytová taxa: platba v hotovosti v hotelu 3 USD/noc/pokoj
Vratná kauce: 100 USD/pokoj/pobyt

Počasí

Dubaj

31°C Jasno

×