Hotel a destinace
Sleva 500 Kč
Rezervujte si zájezd online a získejte
500 Kčslevu
Zobrazit všechny nabídky
Sv. Vincent a Grenadiny | Grenadínské ostrovy | Palm Island

Palm Island Resort

   Poloha a popis

   Náš názor

   Jeden z nejromantičtějších resortů v Karibiku s velmi privátní atmosférou! Velký bazén s vodopádem! Resort jen pro dospělé!

   Poloha

   šarmantní resort se nachází v jižní části grenadinského souostroví na privátním ostrově Palm Island. Vzdálenost od letiště Union Island je cca 10 minut jízdy rychlolodí.

   Popis resortu

   ostrov se pyšní pěti dostatečně širokými bělostně písečnými plážemi, které jsou jen na krok od dveří Vašeho pokoje. 8 Palm View, 20 Beachfront pokojů, 8 Plantation suite, 5 Island Lofts suite a 2 vily.

   Vybavení resortu

   2 restaurace, grill-bar, 2 bary, bazén, SPA centrum, fitness, potápění, šnorchlování, windsurfing, kajaky, tenis, golf, stolní tenis, půjčovna kol, TV místnost, Wi-fi internet zdarma v lobby a v knihovně, boutique.

   Vybavení pokoje

   Palm View pokoj - klimatizace, ventilátor, minibar, sejf, varná konvice, fén, žehlička a žehlící prkno, koupelna s oddělenou sprchou, WC, sedací souprava, plážová lehátka se slunečníky. Možnost přistýlky.

   Strava

   formou ALL INCLUSIVE.

   Náš názor

   Jeden z nejromantičtějších resortů v Karibiku s velmi privátní atmosférou! Velký bazén s vodopádem! Resort jen pro dospělé!

   Poznámka

   za příplatek možnost ubytování v Beachfront pokoji, Plantation nebo Island Lofts suite, příp. ve vile. V období od 3.1. do 23.4. resort neakceptuje ubytování dětí do 16 let, po zbytek roku pak neakceptuje ubytování dětí do 12 let.