Tunisko | Tunisko (pevnina) | Hammamet

CLUB SALAMMBO HAMMAMET & AQUAPARK

  Přidat k oblíbeným

  Hodnocení

  41 158 hodnocení

  Poloha a popis

  Poloha

  Město Hammamet cca 9 km
  Restaurace, kavárny a obchůdky cca 3 km
  Letiště Enfidha cca 45 km

  Pláž

  Vlastní písčitá pláž přímo u hotelu
  Pozvolný vstup do moře
  Bar (za poplatek), sprchy a WC
  Lehátka a slunečníky zdarma
  Plážové osušky na vratnou zálohu cca 20 TND

  Ubytování

  **Standardní pokoj**
  Klimatizace zdarma (15. 6.–15. 9.)
  Koupelna se sprchou nebo vanou, WC, vysoušeč vlasů
  Telefon, SAT-TV
  Bezpečnostní schránka za poplatek
  Minilednička za poplatek
  Dětská postýlka na vyžádání zdarma
  Balkon nebo terasa

  Popis

  Recepce, směnárna
  Několik restaurací a barů, maurská kavárna
  Minimarket, nákupní galerie
  Wellness
  Bazén pro dospělé a pro děti
  Aquapark zdarma
  Lehátka a slunečníky zdarma

  Internet

  Wi-Fi ve veřejných prostorách a na některých pokojích zdarma

  Sport a zábava

  Zdarma: animační programy, miniklub, dětské hřiště, basketbal, plážový volejbal, stolní tenis
  Za poplatek: kulečník, masáže, služby wellness centra

  Stravování

  All Inclusive: snídaně formou bufetu, pozdní kontinentální snídaně, oběd a večeře formou bufetu, odpolední snack, po předchozí rezervaci možnost povečeřet v tuniské restauraci, neomezené množství místních vybraných alko a nealko nápojů v barech a restauracích dle jejich otevírací doby (10.00–24.00)

  Poznámky

  **DOČASNÁ OPATŘENÍ HOTELU (PREVENCE COVID-19):** Animační programy – omezení některých aktivit, při kterých je vyžadován tělesný kontakt, animační programy a aktivity probíhají ve venkovních prostorách; zvýšená bezpečnostní a hygienická opatření –měření tělesné teploty při vstupu do hotelu (tolerance 38°C); dezinfekce zavazadel po příletu; výtahy – max 2 osoby, popř. 1 rodina; restaurace a bary – kapacita u 1 stolu je maximálně 4 osoby; stravování – omezení samoobslužných zařízení pro výdej nápojů, výběr jídla z a la carte menu nebo z bufetu, který je vydáván hotelovým personálem, upřednostnění jednorázového nádobí; bazény – regulovaný počet osob, povinná sprcha před vstupem do bazénu.
  **UPOZORNĚNÍ:** Zákazník bere na vědomí a souhlasí, že v rámci zájezdu budou z titulu ochrany zdraví a bezpečnosti zákazníků uplatňovány zvýšené nároky na hygienu a další opatření související se současnou situací, s jejichž demonstrativním výčtem byl zákazník pořadatelem předem seznámen. Zákazník se zavazuje přijmout a dodržovat opatření určená k ochraně zdraví s tím, že důsledky takových opatření ani opatření samotná nejsou důvodem pro konstatování nižší jakosti náhradního zájezdu. Zákazník bere taktéž na vědomí, že s ohledem na veřejnoprávní opatření nebudou v provozu animační programy Blue Club a Croco Club. Více informací [ZDE](/data/wysiwyg/bezpecnostni-opatreni/sanitarni-protokol-anti-covid-tunisky-cestovni-ruch.pdf).
  **UPOZORNĚNÍ:** V Tunisku je zavedena povinná pobytová taxa, splatná na místě po příjezdu do ubytovacího zařízení. Její výše se odvíjí od kategorie ubytovacího zařízení. V 5\* a 4\* hotelu činí cca 3 TND/osoba/noc, ve 3\* hotelu cca 2 TND/osoba/noc a ve 2\* hotelu cca 1 TND/osoba/noc. U pobytů do 7 nocí je účtován skutečný počet nocí, u pobytů 7 nocí a více je účtováno 7 nocí. Taxa se platí pouze za osoby starší 12 let včetně. Upozorňujeme, že výše taxy může být během sezóny změněna. Případné změny naleznete na [www.mzv.cz](http://www.mzv.cz/).

  Vybavení pokoje

  • klimatizace
  • balkón
  • koupelna
  • vana
  • fén
  • minibar
  • lednička
  • trezor
  • sprcha
  • televize
  • telefon