800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupiny



HOTEL LONICERA CITY

  • Pláž cca 100 m od hotelu

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

120 km od mezinárodního letiště v Antalyi a centrum Alanye je v bezprostřední blízkosti hotelu. Příjemnou procházkou lze například navštívit pevnost nebo hrad.

Ubytování

Prosluněné a moderně zařízené pokoje jsou vybaveny klimatizací (v hl. sezóně), vlastním sociálním zařízením, koupelnou s vanou nebo sprchovým koutem, SAT/TV, telefonem, fénem, Wi-Fi připojením, minibarem, trezorem (za poplatek) a balkonem.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, Wi-Fi připojení na recepci zdarma, hlavní restaurace, lobby bar, venkovní bazén (lehátka a slunečníky zdarma), dětský bazén, šipky, stolní tenis. Za poplatek billiard, pinball, prádelna, vodní sporty na pláži.

Stravování

Snídaně.

Pláž

Oblíbená Kleopatřina pláž je od hotelu vzdálena cca 100 m. Lehátka, slunečníky, bar na pláži a plážové osušky jsou k dispozici za poplatek.

Náš názor

Hotel ležící takřka v samém centru letoviska Alanya byl postaven v roce 2013 a již za první rok svého působení, se stal velmi vyhledávaným a oblíbeným místem. Skládá se ze dvou šestipatrových budov a je vhodný zejména pro klienty, kteří nepotřebují služby all inclusive a svou dovolenou tráví především mimo hotel.

Vzdálenosti od hotelu

vzdálenost od Letiště: 120 km

Počasí

Alanya

27°C Jasno

×