800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyTo nejlepší z východu USA

  • Poutavý program
  • Nádherný zážitek

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Program zájezdu

1. den: Odjezd z Moravy v dopoledních, z Prahy v podvečerních hodinách přes Německo do Francie.

2. den: V ranních hodinách příjezd na Azurové pobřeží; Nice - prohlídka pulsujícího a vyhledávaného letoviska na Riviéře - Anglická promenáda, květinový a zeleninový trh, dále zastávka v jednom z nejkrásnějších opevněných míst na pobřeží, v městečku Éze - procházka s návštěvou místního muzea parfumérie Galimard. V odpoledních hodinách odjezd do oblasti Antibes, ubytování, volno s možností koupání a odpočinku. Fakultativně večeře.

3. den: Po snídani volno k individuálnímu programu, koupání nebo celodenní fakultativní výlet do mořského světa Marinelandu - představení cvičených kosatek a delfínů (za úhradu možnost koupání s delfíny nebo lachtany - bližší informace u prodejce), skleněný tunel s úchvatným pohledem na žraloky, akvárium s podmořským životem v oblasti korálových útesů, námořní muzeum s modely lodí a mnoho dalších atrakcí; a zároveň během výletu také návštěva Aquasplash parku, největšího aquaparku na Cote d´Azur, s více než 2000 metrů různých skluzavek a tobogánů, plus možnost koupání v moři na blízké pláži. Ve večerních hodinách návrat do hotelu. Fakultativně večeře. Po večeři volno nebo možnost autokarového výletu do St. Paul de Vence, městečka proslulého uměleckou atmosférou Provence.

4. den: Po snídani odjezd do Monaca - prohlídka města s průvodcem, poté volno na odpočinek před cestou, koupání, procházky, možnost navštívit Knížecí palác, Casino, Jardin Exotique, Oceánografické muzeum atd. Ve večerních hodinách odjezd do ČR.

5. den: Návrat do ČR v dopoledních hodinách.

Počasí

Miami

26°C Slabý déšť

Havajské Ostrovy

27°C Převážně oblačno

Las Vegas

29°C Polojasno

×