800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinySilvestr v Londýně

  • Známá místa a památky Londýna

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Program zájezdu

1. den: Odlet z Prahy do Londýna, okružní jízda, transfer do hotelu, ubytování. Individuální volno nebo v případě dobrých časových možností návštěva centra Londýna. Individuální návrat do hotelu, nocleh.
2. den: Snídaně, celodenní pobyt v Londýně s průvodcem. Metrem dojedeme do blízkosti Hyde parku, kde se budeme moci seznámit s nejvýznamnějšími stavbami tohoto města procházkou kolem Buckinghamského paláce, St. James parku k Westminsterskému opatství a majestátnímu Parlamentu, který se nachází v těsné blízkosti Big Benu. Dále doporučujeme pokračovat třídou Whitehall kolem Downing Street na Trafalgarské náměstí, kde jistě nevynecháme příležitost návštěvy světoznámé obrazárny. V pozdních odpoledních hodinách můžeme pokračovat přes zábavní čtvrť Soho na Covent Garden ulicemi proslulými nejrůznějšími kulturními podniky, rázovitými puby i restauracemi pro náročné. Jistě v nás zanechá nezapomenutelný dojem návrat k metru krásně nasvícenou pěší zónou přes Leicester square ke slavné Piccadilly. Návrat do místa ubytování. Nocleh.
3. den: Snídaně, možnost individuálního programu v Londýně, kde doporučujeme zahájit procházku návštěvou slavné St. Paul‘s Cathedral, dále se projít pověstnou londýnskou City kolem monumentální budovy Bank of England a burzy k Monumentu a dále přejít přes Temži na druhou stranu k bitevníku Belfast, kde se nachází muzeum válečného námořnictva. Odsud je již malý kousek ke slavnému Tower bridge a jednomu ze symbolů tohoto státu, majestátnímu Toweru, jež ve svých útrobách střeží korunovační klenoty, nocleh.
4. den: Po snídani individuální volno k prohlídkám, nákupům, apod. Transfer na letiště a odlet do Prahy.

Možnosti ubytování

Počasí

Londýn

10°C Jasno

Podobné hotely v této lokalitě

Londýn - perla na Temži

Londýn - perla na Temži

Velká Británie, Londýn, Londýn

Cena od: 13 490 Kč

Pro skupinu:

×