Německo - Zájezdy s vlastní dopravou

Do Německa můžete cestovat autem, vlakem i letecky. Vyberte si z našich výhodných zájezdů do Německa s vlastní dopravou a zvolte si sami způsob přepravy, který preferujete.

Autem do Německa

Cesta autem na dovolenou je pro většinu Čechů nejpohodlnějším způsobem dopravy, obzvlášť pokud míří do sousedních zemí. Nejčastější trasou z České republiky do Německa je cesta z Prahy do Berlína po dálnici D8 směr Drážďany a poté po německé dálnici A13. Cesta je dlouhá přibližně 350 km a trvá zhruba tři a půl hodiny.

Vlakem do Německa

Vlakem můžete jet do Německa s Českými dráhami. České dráhy vypravují přímé spoje několikrát denně do Berlína, Drážďan, Hamburku i Mnichova. Cena za zpáteční jízdenku se pohybuje v řádu několika set Kč.

Německo letecky

Přímým letem se z České republiky dostanete např. do německého Berlína, Frankfurtu nad Mohanem, Düsseldorfu, Hamburku, Kolína nad Rýnem a Mnichova. Cesta trvá zhruba 1 hodinu až 1 hodinu a 20 minut. Ceny se liší v závislosti na dopravci, sezóně a cílové destinaci. Pohybují se přibližně kolem 1 000 Kč za jednosměrnou letenku. V případě zájmu o letenky do Německa nás neváhejte kontaktovat.