Zábavní parky v Německu - Zábavní parky

Spousta zábavy, smíchu, uvolnění, pohádkové prostředí a nezapomenutelná atmosféra vás čekají v zábavních parcích sousedního Německa. Vyberte si pro svoji dovolenou exotický ráj Tropical Island, vraťte se do dětských let v Legolandu, užijte si vodních radovánek v Erdingu či si dopřejte hory legrace a adrenalinu v Heide Parku nebo Europa Parku, 

 

Podívejte se také na nabídku zájezdů do zábavních parků v ostatních zemích:

Ohřejte se v exotickém Tropical Islandu

Zavítejte do Tropical Islandu nedaleko Berlína - umělého exotického ráje, který je největším evropským tropickým rezortem. Po celý rok si zde užijete tepla, pohody a relaxace, jako byste byli kdesi na pláži v exotice.

Čeká na vás úžasný vodní svět s mnoha bazény, tobogány a jinými vodními atrakcemi, písečnými plážemi i tropickým pralesem. Relaxaci si užijete v saunovém světě nebo v luxusním ubytování, které je v Tropical Islandu k dispozici. Samozřejmostí jsou výtečné restaurace a bary s různými specialitami. Nechybí ani venkovní areál Amazonie, kde se můžete těšit na legraci v bazénech, divoké řece a ti nejmenší na pěkné dětské hřiště.


Zamilujte si lego v Legolandu

Německý Legoland, jenž leží poblíž města Mnichov, je vhodný především pro výlety rodin s dětmi, nicméně na své si zde přijdou i dospělí, kteří se rádi vrací do dětských let.

Pobavte se na různých pouťových atrakcích, např. v lego autíčkách či na horské dráze v lego hradu. Krásné je legoměstečko zvané Lego Miniland, kde uvidíte miniatury slavných budov jako je Berlínský parlament, Hamburský přístav, Mnichovské letiště nebo největší lego stavba na planetě - Mnichovská Allianz aréna. 

 


Poznejte Evropu v Europa Parku

Německý Europa Park poblíž městečka Rust je velikým zábavním komplexem, ve kterém si mohou užít den plný vzrušení děti i dospělí. 

Areál se dělí do třinácti tematických čtvrtí, z nichž se každá může pyšnit svou architekturou, gastronomií a kulturou. Každá z těchto oblastí je inspirována jednou evropskou zemí – a právě odtud pochází i název pro celý park. Své zastoupení zde najdou tyto země a kultury: Německo, Francie, Rusko, Itálie, Švýcarsko, Řecko, Norsko, Španělsko, Holandsko, Rakousko, Anglie, Island a Portugalsko. Celý Europa Park dohromady nabízí více než sto poutavých atrakcí. Součástí jsou rovněž představení Ice Show společně s muzikály.


Pobavte se v Heide Parku

Heide Park zaručuje skvěle prožitý den, během něhož si užijí děti i jejich rodiče, milovníci klidné zábavy i vyznavači adrenalinových specialit. Heide Park se nachází poblíž německého města Soltau.

Skladba atrakcí Heide Parku je neuvěřitelně rozsáhlá a pestrá, doplněná řadou dalších zajímavých služeb. Park je sestaven z několika tematických částí jako Madagaskar, Zátoka pirátů, Divoký Západ nebo Transylvánie včleněných do mimořádně propracované zahrady. Jejím jádrem je rozlehlé jezero, jemuž z malého ostrůvku kyne kopie sochy Svobody. K hlavním tahákům parku dále patří: Colossos, největší evropská horská dráha postavená ze dřeva, otočná panoramatická věž, strašidelný zámek, motokáry, cirkus a mnoho dalšího.


Užijte si vodních radovánek v Erdingu

Německý vodní svět Therme Erding se pyšní hned několika evropskými a světovými nej. Jde o největší aquapark v Evropě, největší saunový ráj na světě a zároveň o nejlepší německé termály. Therme Erding najdete nedaleko Mnichova. Neváhejte a užijte si zde zasloužené pohody a odpočinku, při kterém zaručeně zapomenete na starosti všedních dnů!