Zábavní parky ve Francii - Zábavní parky

Navštivte s námi pohádkové zábavní parky ve Francii. Kouzelná atmosféra, pouťové atrakce, nádherné prostředí a pohádkové postavičky vás čekají hned v několika francouzských zábavních parcích. Splňte svým ratolestem i sami sobě dětské sny!

Pohádkový Disneyland

Disneyland je místem, kde se sny stávají skutečností!

Největší evropský zábavní park leží jen několik desítek kilometrů od Paříže. Potkáte zde průvod pohádkových postaviček, ve kterém nesmí chybět Mickey Mouse, Minnie, Kačer Donald, Úžasňákovi, Příšerky s.r.o. a další zajímavé pohádkové i filmové postavy.

Můžete navštívit všechny části parku - od malého amerického městečka ze začátku 20. století přes různé pouťové atrakce, oblíbený zámek Šípkové Růženky, tržiště inspirované Pohádkami tisíce a jedné noci, 4D kino až po Walt Disney Studios a mnoho dalšího. Neváhejte a vydejte se s námi do pohádky!


Snový Le Parc du Petit Prince

Brány areálu Le Parc du Petit Prince nedaleko městečka Mulhouse se prvně otevřely 1. července 2014. Park má rozlohu 24 hektarů a představuje originální dekory inspirované dílem Antoina de Saint-Exupéryho. Všechny atrakce a představení jsou jako vystřižené ze světa Malého Prince. Park představuje tři hlavní témata: létání a astronomie, cestování z planety na planetu a setkání se zvířaty a přírodou. Jednoduše se zde setkáte se vším, co obsahuje Exupéryho dílo.

Láká vás let balonem? Nebo snad cesta do vesmíru Malého Prince ve 4D, hadí horská dráha či úžasná vodní dráha s desetimetrovým sjezdem? 


Kouzelný Asterix park

Asterix park nedaleko Paříže nabízí spoustu originálních atrakcí. Užijete si nejen horské dráhy a vodní atrakce, ale i představení a show. V galské vesničce se setkáte s Asterixem, Obelixem a jejich přáteli a společná fotografie bude originálním suvenýrem.

Park je rozdělen do šesti tematických částí. První je starověká cesta, kde si můžete zakoupit suvenýry, následuje Galie s adrenalinovými atrakcemi, poté nepřátelská Římská říše, kde můžete porazit Caesara, ve Starověkém Řecku vás čekají další adrenalinové atrakce, v části Vikingů mimo jiné plavba na drakkaru a v poslední části, Cestování časem, si užijete zábavy z různých historických období.


Vodní Marineland

Vodní park Marineland na okraji města Antibes představuje dětem i dospělým krásu mořského světa. 

Zažijete zde dokonalé show kosatek, delfínů a lachtanů, projdete se pavilonem tučňáků, ledních medvědů nebo dokonce žraločím tunelem. Uvidíte také námořní muzeum s modely lodí.

Je možné navštívit také Marineland Lagoon, kde si užijete koupání v blízkosti delfínů (za příplatek možnost kontaktu s delfínem za přítomnosti zkušených instruktorů). Ve večerních hodinách se v parku koná jedinečná noční světelná show delfínů a kosatek.


Podívejte se také na nabídku zájezdů do zábavních parků v ostatních zemích: