Vyberte zemi
21.04–20.06.2021

Zážitky zamilovaných párů z romantické dovolené

Naši klienti s námi sdílejí zážitky ze svých romantických dovolených. Podívejte se, jak si zamilované dvojice užívaly pobyty s eTravel na Mallorce, Kapverdských ostrovech, v Egyptě či Černé Hoře a nechte se jimi inspirovat!

Svatební cesta na Kapverdské ostrovy

"Ostrůvek má cca 17 000 obyvatel, takže je vlastně takovým malým městečkem. Obyvatel pomálu, kriminalita téměř nulová, pláže dokonalé, hotel překrásný...volba byla tedy jasná. Naše svatební cesta. A opravdu jsme si nemohli vybrat lépe. Největším zážitkrm pro nás byl celodenní výlet po ostrově, kde jsme navštívili solné doly a také se tam koupalil...a voda nás nadnášela jako v Mrtvém moři. Viděli jsme školy, místní lidé, jak žijí a také fatamorgánu. Zážitků je tolik. Projížďka na koních po pláži...nezapomenutelné."

Autor: Radka Čechová, věk 29 let, navštíveno 07/2012

Kapverdy
Kapverdské ostrovy, autor snímku: K. Skopal

Klientka Monika doporučuje párům černohorskou Budvu

"Budva je nádherné místo... Velmi příjemné byly večerní procházky a vřele doporučuji navštívit hradbu starého města. Myslím, že v hlavní sezóně je to hezké místo pro strávení příjemné dovolené, hlavně pro mladé páry."

Autor: Monika Gromannová, navštíveno 09/2008

Budva
Budva Černá Hora

Romantická dovolená zamilovaného páru na Mallorce

Mallorca je vhodnou destinací pro zamilované - na ostrově palem a větrných mlýnů si odpočinete při relaxaci na prosluněných plážích, necháte se omámit vůni mandlovníků, uděláte si výlet do majestátních hor nebo si užijete romantické atmosféry malebných vesniček podobně jako naše klientka Katrin s přítelem:

Autor videa: Katrin Berkyová

Dovolená pro dva v Egyptě

Také Egypt je podle našich klientů vhodnou destinací pro zamilované páry. Luxusní resorty s all inclusive servisem přímo vybízejí k romantické dovolené bez starostí, na které si budete užívat relaxace na pláži, koupání či potápění u korálových útesů.

Klienti
Naši klienti na pláži v Egyptě, autor snímku: Z. Šíma

Vydejte se se svoji láskou na romantickou dovolenou!