Zábavná vystoupení pro diváky

Na dovolené s eTravel vás čeká mnoho zábavných vystoupení představujících umění tance, zpěvu či akrobacie místních lidí. Podívejte se, jaká představení se líbila našim klientům v Turecku a Tunisku.

Turecké tance

V Turecku doporučujeme především překrásná vystoupení tureckých tanců:

Autor videa: Martina Ers

Akrobatická show na lodi v Tunisku

"Plavba pirátskou lodí byla pro nás nakonec velmi pěkným zážitkem... "piráti" připravili nevšední zážitek z programu, který si pro nás připravili."

Autor: Michaela Nováková

Autor videa: Petr Pavelek

Pirátské tance na lodi v Tunisku

"Na Djerbě jsme absolvovali výlet na pirátské lodi, který byl i přes nepříliš dobré recenze našich známých úžasný. I přes nepřízeň počasí - foukat dost studený vítr - jsme si to opravdu užili, vystoupené pirátů bylo famózní..."

Autor: Libuše Skřítecká

Autor videa: Petr Pavelek

"Jen co jsme vypluli, tak mezi náma chodil jeden pirát a s každým se fotil, samozřejmě, že měl na to svého fotografa :-) Další pirát potom uvazoval na hlavu černý šátek s lebkama za který chtěl 10 dinárů. Ale nevnucoval ho, pokud ho někdo nechtěl... O zábavu se nám starali další piráti a mezitím se grilovali ryby a párky... Na zpáteční cestě nabízeli vytištěné fotky s pirátem za 5 dinárů a těsně před koncem plavby ještě chodili a vybírali nějaké drobné jako dobrovolný příspěvek."

Autor: Edita Koudelová

Pirátská show
Pirátská show, autor snímku: M. Galejová

Hotelové představení v Tunisku

"Každý večer v hotelu nechybělo představení. Třeba jednoho pána, který si rozbil sklenici a lehl si na to nebo že měl celý prkno potlučeníma hřebíkama a dal si to na břícho a 3 dámy si na to prkno stouply."

Autor: Zdeněk Lamač

Mohlo by vás zajímat