Albánie | Durrës | Drač

PERANDOR

  Přidat k oblíbeným

  Poloha a popis

  Poloha

  Hotel se nachází přímo u písčité pláže v oblasti Plepa, která spojuje samotné Durrës s hotelovou zátokou Golem. V okolí naleznete promenádu s obchůdky, restauracemi, kavárnami a bary. Letiště v Tiraně je vzdáleno cca 30 km.

  Ubytování

  Standardní pokoje s balkonem a sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV a chladničkou. Wi-fi připojení na pokoji zdarma. Možnost dvou přistýlek.

  Pláž

  Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází přímo u hotelu. SLUNEČNÍKY, LEHÁTKA VE VYHRAZENÉ ČÁSTI PLÁŽE ZDARMA. Vodní sporty na pláži za poplatek.

  Vzdálenost pláže

  u pláže

  Vybavení

  Recepce, výtah, restaurace, bazén s oddělenou částí pro děti, bar u bazénu, dětské hřiště.
  Zdarma: Wi-Fi (v celém hotelu), slunečníky a lehátka u bazénu, trezor na recepci.
  Za poplatek: služby prádelny.

  Strava

  Služby all inclusive zahrnuje plnou penzi formou bufetu (snídaně, obědy, večeře), neomezenou konzumaci vybraných místních alkoholických a nealkoholických nápojů v baru u bazénu a restauraci od 10:00 do 22:00. Uvedené časy jsou orientační.

  Doporučení

  Oblíbený hotel ležící přímo u krásné písčité pláže nabízí svým hostům dokonalý kompromis mezi ruchem živého plážového letoviska a hotelovou zátokou s klidnější atmosférou. Pobyt v tomto hotelu doporučujeme klientům všech věkových kategorií.