Aruba: ostrov štěstí s nejkrásnějšími plážemi světa

Aruba je ostrovem věčného slunce a exotickým rájem, který se může díky více než 80 národnostem pochlubit zcela jedinečnou směsí domorodých kultur a holandských koloniálních tradic. Spolu s doslova nebeskými plážemi je tak místem, jaké neuvidíte nikde jinde v Karibiku.

Nechte se zlákat na „Štastný ostrov“, jak se Arubě přezdívá, a rychle zjistíte proč. Zažijte dobrodružství, pohádkové scenérie národního parku Arikok, romantiku a nejlepší pláže světa. Dopřejte si odpočinek pod palmami i osvěžení v Karibském moři. Ostrov Aruba nadchne milovníky divoké přírody, karibských klubů a exotických koktejlů. Pokud sníte o opravdovém Karibiku, Aruba vám ho splní.

Doporučujeme nevynechat návštěvu motýlí farmy na Palm Beach, zkusit štěstí v některém z kasín na Eagle Beach, nebo zažít noční život v Oranjestadu.

Víte, že:

  • Aruba je součástí Nizozemského království?
  • Ostrov se může pochlubit vynikajícím vzdělávacím systémem vycházejícím ze školského systému v Holandsku, a že dětem začíná povinná školní docházka už ve 4 letech?
  • Arikok je přírodní div, kde můžete spatřit vzácné druhy živočichů a rostlin, které nespatříte nikde jinde na světě? V oblasti jsou opuštěné zlaté doly, plantážové domy, tajemné jeskyně a vzácné stromy divi-divi.

Chtějte od dovolené víc!