Bahamy: místo, kde se slunce točí okolo vás

Kdo by se nechtěl aspoň na chvíli stát Kryštofem Columbem a objevit nádherné souostroví Bahamy! Bývalé útočiště pirátů a pašeráků rumu je dnes obrazem ráje, který je synonymem pro krásné pláže, korálové ostrůvky a pohodu.

Pokud hledáte dovolenou, která vám poskytne nejedno potěšení, tak Bahamy jsou tím pravým. Plážová zábava, zkoumání zátok i podmořského světa, kasína, noční kluby, možnost zaplavat si s delfíny nebo zažít krmení žraloků. Ostrovy vám nabídnou karibskou příchuť s příměsí moderního letoviska v městečku Nassau, vyhlášené písečné pláže ostrova Eleuthera i golfová hřiště na ostrově Grand Bahama jako stvořená pro dny strávené na odpalištích. Na Bahamách můžete zažít vše. Tak neváhejte a rezervujte si kousek Karibiku pro sebe.

Víte, že:

Splňte si sen o dovolené

  • Paradise Island proslavil nejslavnější tobogan světa v resortu Atlantis, kterým sjedete rychlostí 60 km/h přímo mezi útesové žraloky?
  • Bahamy mají třetí nejdelší bariérový útes na světě a ve zdejších vodách lze nalézt přibližně 15% všech světových korálů?
  • celková populace Baham čítá asi 320 tisíc lidí, z toho asi 200 000 žije v Nassau?

Všechny destinace - Bahamy