800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Rozpis ceny

Kraj Vysočina

Kraj Vysočina
od 2 170 Kč za

Objevte překrásný kraj na pomezí Čech a Moravy. Dovolená v Kraji Vysočina je pro milovníky zábavy a aktivit opravdovým zážitkem. V létě si Vás získá nepřeberným množstvím turistických a cyklistických tras, romantickou přírodou a hřejivými paprsky slunce. V zimě Vás bude lákat dovolená na nepřeplněných sjezdovkách a běžeckých tratích. Kraj Vysočina slibuje perfektní lyžování Novém Městě na Moravě nebo snowtubing v Zubří. Inspirujte se naší nabídkou.

Dovolená Kraj Vysočina – kraj kuriozit a nejčistšího ovzduší

Oblast s nejzdravějším životním prostředím je jako stvořená pro dovolenou. Kopcovitý Kraj Vysočina zahrnuje Žďárské vrchy, ale i městskou rezervaci Telč nebo Muzeum kuriozit v Pelhřimově. Dovolená v kraji Vysočina Vám nabídne pozůstatky historie v podobě hrdých hradů, renesančních zámků či barokních klášterů. Okouzlí rodiny s dětmi i milovníky gastronomie či wellness pobytů. Neváhejte, čeká Vás nevšední dovolená. Rezervujte!

Kraj Vysočina leží na pomezí Čech a Moravy v oblasti Českomoravské vrchoviny v geografické středu České republiky.

Za Rakouska-Uherska byl údajně poblíž vrchu Melechov na západě dnešního okresu Havlíčkův Brod v blízkosti Stvořidel vyznačen symbolický střed Evropy, bližší informace o důvodu vyznačení však nejsou známy.

Řadit dle
V Kraji Vysočina nabízíme aktuálně 1 zájezd
  • Nachází se v překrásné krajině Žďárských vrchů

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu: