800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL KOMPAS

Hotel se nachází v zálivu Lapad, v klidném prostředí, nedaleko hlavní pláže a promenády, nákupní možnosti v bezprostřední blízkosti. Historické Staré město je vzdáleno pouze cca 4 km (spojení linkovým autobusem).

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis hotelu

Obklopen zelení v městské části Lapad.

Poloha

na živé pěší zóně, blízko (cca 50 m) pozvolně se svažující oblázkové pláže v městské části Lapad. Staré město cca 4 km. Autobusová zastávka cca 500 m.

Vybavení

115 pokojů, výtahy. Recepce s trezory, bar v lobby s TV, internetový koutek. Nekuřácká restaurace, velká terasa směrem k moři. Útulná taverna, velká restaurace na terase u pláže. Krytý bazén (1.6.-31.8. zavřený). Bazén a terasa s lehátky a slunečníky, bar u bazénu. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Ubytování

všechny pokoje jsou vybavené telefonem, sat. TV, minibarem, klimatizací (po hodinách, červenec/srpen), fén, vana nebo sprcha, WC. Dvoulůžkové pokoje Superior (A1B/A2B): balkón a výhled na moře. A1B: dvoulůžkový pokoj obsazený 1 osobou, jinak stejné vybavení a poloha jako A2B. Dvoulůžkové pokoje (A2C): balkón a strana do krajiny. Joker pokoje (A2S): zde ušetříte, neboť výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi.

Stravování

polopenze. Snídaně i večeře formou bufetu.

Sport/aktivity

posilovna, sauna. Za poplatek: biliár.

Zábava

v létě tanec na terase, pianobar.

Info

parkování: v ceně, dle dostupnosti. Domácí zvíře: ne.Příjezd/minimální délka pobytu: denně/3 noci. 5.7.-12.9. denně/4 noci.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 4 km
Památky: 4 km

Počasí

Dalmácie jižní

16°C Polojasno

×