Zobrazit všechny nabídky
Chorvatsko | Istrie | Novigrad

Aminess Park Mareda


   Poloha a popis

   Poloha

   Kemp Park Mareda se nachází 4 km od Novigradu, v dubovém lese, který přechází v malebnou zátoku, obklopen vinohrady a mořem. V kempu se nachází 168 mobilních chat (nazývaných „Holiday homes“) různých typů a velikostí.

   Ubytování

   Nabízíme zde tyto typy mobilních chat: Mediterranenan Premium Village 4+2, Istrian Premium Village 4+2 a Relax Premium Village 4+2. Všechny mobilní chaty mají velikost 32m2, 2 ložnice (1x s manželskou postelí, 1x s oddělenými lůžky), denní místnost s vybaveným kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, SAT/TV, 2 koupelny, klimatizaci, WI-FI a částečně zastřešenou terasu se zahradním nábytkem, parkovací místo pro 1 auto

   Sport a zábava

   Kemp nabízí různé sportovní aktivity i relaxaci. Klientům je k dispozici restaurace „Pivnica Riva“, Caffe bar „MarBar“, 2 venkovní bazény se sladkou vodou, přílivové koupaliště, pro děti je zde dětské hřiště. Kemp zajišťuje animaci pro děti i dospělé: např. mini club, teen club, aquaerobik, zábavné programy, sportovní turnaje. Ke sportovnímu vyžití slouží tenisové dvorce, minigolf, vodní sporty a další.

   Pláž

   Pláž se nachází do 200 m.

   Poznámka

   Závěrečný úklid není zahrnut v ceně a platí se na místě 25 EUR za mobilní chatu

   Zobrazit mapu


   Váš hotel
   Hotel v blízkosti

   Počasí   12345678910111207142128°C