Sleva 500 Kč
Rezervujte si zájezd online a získejte
500 Kčslevu*
Více informací o slevě* platí pro vybrané zájezdy
Chorvatsko | Istrie | Rovinj

AMARIN studia

  Poloha a popis

  Popis

  Turistické středisko Amarin se nachází cca 4 km severně od Rovinje. Začátkem roku 2013 došlo k renovaci celého komplexu a přešel na 4*. Je zde nový a větší venkovní bazén a nová moderní restaurace. Nabízíme zde ubytování ve studiích s polopenzí a v apartmánech.

  Studio

  STUDIO pro 2-3 osoby STD2, STD3 - denní místnost s francouzskou postelí, rozkládacím křeslem (u studií pro 3 osoby), vybavený kuchyňský kout (mikrovlnná trouba, kávovar, lednice), sociální zařízení, vysoušeč vlasů, klimatizace, SAT/TV, TEL, trezor, terasa, WI-FI internet (omezený přístup).

  Pláž

  Pláže jsou upravené betonové, kamenné, přírodní i částečně písečné. Je z nich překrásný výhled na Rovinj. Vzdálenost od objektu cca 100-300 m. Lehátka a slunečníky za poplatek. Na pláži jsou venkovní bazény pro dospělé a pro děti s mořskou vodou, dále je zde bar a snack-gril.

  Vybavení

  Hosté mají k dispozici centrální restauraci, terasu s nabídkou menu á la carte, terasu u bazénu s pizzerií (večer zde hraje živá hudba), kafé bar, masážní salón a další. Pro děti i dospělé je zajištěna celodenní a večerní animace (kromě soboty). Pro děti ve věku 4-11 let je tu mini club s animací, večerní program pro děti: mini disco, mini kabaret, talent show a další. Dále je zde dětské hřiště, trampolíny, prostor s videohrami. Pro děti 12-18 let teen club s animací. Pro dospělé v rámci animace: zumba, aquaerobik, aerobik, túry na kolech, vodní pólo, minigolf, stolní tenis, různé turnaje, škola chorvatského jazyka a další. Komplex zajišťuje večery s živou hudbou, různá vystoupení, show, diskotéku pro mládež.

  Sport a zábava

  Ke sportovnímu vyžití jsou zde tenisové dvorce, škola tenisu, stolní tenis, minigolf, plážový volejbal, hřiště pro míčové hry, půjčovna sportovních potřeb, půjčovna jízdních kol, skútrů, vodní sporty a další. Autobus do města jede každou hodinu, možnost přepravy do Rovinje je rovněž taxi člunem z vlastního přístavu. Pro klienty s vlastní dopravou je v oploceném areálu řada parkovišť.