800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL REZIDENCIJA SKIPER

Komplex leží u pláže a golfového hřiště. Centrum Savudrija cca 1 km.

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Popis hotelu

Moderní prázdninový resort se soukromou pláží vhodný zejména pro rodiny s dětmi. Nabízí velmi širokou nabídku sportovních aktivit a zábavy.

Poloha

komplex se nachází u golfového hřiště. Centrum Umag cca 10 km.

Pláž

komplex leží přímo u pláže s koupacími plošinami.

Vybavení

prázdninový komplex se 180 apartmány na ploše 140.000 m2. Udržovaná zahrada, restaurace á-la-carte, kavárna. Bazén s lehátky a slunečníky v ceně, bar u bazénu, samostatný dětský bazén.

Ubytování

všechny apartmány s telefonem, sat. TV, sprchou, WC, klimatizací a balkonem nebo terasou. Kuchyňský kout s el. sporákem, chladničkou a kávovarem. Dvoupokojové apartmány Skiper Junior (F1F/F2F/F3F/F4F): NNN, cca 40 m2, obývací ložnice s rozkládací pohovkou, 1 dvoulůžkový pokoj a zařízená terasa směrem k moři. Luxusní dvoupokojové apartmány Skiper Superior (F1J/F2J/F3J/F4J): NNNNN, cca 83 m2, mezonet, obývací ložnice s rozkládací pohovkou pro 2 osoby (dobře vybavená kuchyně), 1 dvoulůžkový pokoj s vlastní koupelnou, strana k moři. Třípokojové apartmány Skiper Family (F1G/F2G/F3G/F4G/F5G/F6G): NNN, cca 75 m2, obývací ložnice s rozkládací pohovkou. V 1. patře přes točité schodiště: 1 dvoulůžkový pokoj a 1 pokoj se 2 oddělenými lůžky, 2 koupelny se sprchou, WC. Balkon nebo terasa. Luxusní třípokojové apartmány Skiper Imperial (F1H/F2H/F3H/F4H/F5H/F6H): NNNN, cca 105 m2, obývací ložnice s rozkl. pohovkou pro 2 osoby, 1 dvoulůžkový pokoj a 1 pokoj se 2 oddělenými lůžky. Zařízená terasa, strana k moři.

Stravování

bez stravy, snídaně nebo polopenze: snídaně formou bufetu. Při rezervaci polopenze večeře formou menu.

Sport/aktivity

za poplatek ve sportovním centru: 4 tenisové kurty (Green Set), víceúčelové hřiště na fotbal a basketbal, hřiště na plážový volejbal a fitness. Pro hosty apartmánů typu Skiper Superior a Skiper Imperial jsou sportovní zařízení v ceně.

Děti

skiper Miniland o rozloze 4000 m2 nabízí malým hostům dětské hřiště se skluzavkami a prolézačkami samostatný dětský bazén za poplatek: miniklub (od 4 let) v hlavní sezóně. Dětská postýlka: cca 5 €/noc. Platba na místě. Rezervace v CK.

Něco navíc

vedle areálu se nachází 18 jamkové golfové hřiště, pro hosty sleva na green fee.

Info

parkování: v ceně. Domácí zvíře: pouze v apartmánech F4F a F6G, cca 10 €/den. Cena ubytování zahrnuje: závěrečný úklid, veškeré prádlo. Příjezd/minimální délka pobytu: denně/2 noci. Začátek/konec nájmu: 16/10 h.

Místní kategorie hotelu

4.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 1 km

Počasí

Istrie

23°C Jasno

Podobné hotely v této lokalitě

SAVUDRIJA apartmány a bungalovy

SAVUDRIJA apartmány a bungalovy

Chorvatsko, Istrie, Savudrija

Cena od: 1 915 Kč

Pro skupinu: