CK Canaria Travel

Dovolená od CK Canaria Travel CZ

CK Canaria Travel nabízí klientům klasické pobytové zájezdy, individuální cesty na míru i skupinové a firemní zájezdy, tematické dovolené či sportovní soustředění na Kanárských ostrovech. U cestovní kanceláře Canaria Travel můžete vybírat z široké nabídky různě zaměřených zájezdů od těch relaxačních, přes pobyty s golfem nebo rybařením až po zájezdy s potápěním či cvičením apod. Nabídka CK Canaria Travel uspokojí rodiny s dětmi, páry, školní výpravy, seniory i další cílové skupiny.

Čím je cestovní kancelář Canaria Travel atraktivní?

Delegáti CK Canaria Travel jsou zkušení profesionálové, kteří žijí přímo na Kanarských ostrovech a díky tomu ostrovy velice dobře znají. Můžete od nich tedy očekávat kvalitní služby, cenné rady a tipy na výlety i krásná místa. CK Canaria Travel navíc podporuje v rámci projektu „adopce na dálku“ školáky z Gambie, takže při zakoupení zájezdu od této cestovní kanceláře se i vy nepřímo podílíte na pomoci pro gambijské děti. CK Canaria Travel nabízí zájezdy s first či last minute slevami za výhodné ceny. Mezi stálé klienty CK Canaria Travel patří mnoho známých osobností veřejného života, sportovní kluby i agentury pořádající soutěže krásy. Na dovolené s CK Canaria Travel tak můžete potkat stávající i budoucí celebrity a sportovce.

Vyberte si z nabídky zájezdů CK Canaria Travel!

Cestovní kancelář Canaria Travel CZ je největším českým specialistou na Kanárské ostrovy - El Hierro, Fuerteventura, Gran Canaria, Lanzarote, La Gomera, La Palma a Tenerife. Na českém trhu působí Canaria Travel již od roku 1994.

Podívejte se také na další cestovní kanceláře, které zastupujeme!