Paříž a okolí

Užijte si dovolenou v Paříži a okolí

Romantická atmosféra, krásná architektura a vybraná gastronomie - taková je Paříž a její blízké okolí - jedna z nejoblíbenějších destinací pro vaši dovolenou ve Francii. Láká vás elegantní móda, šarm místních obyvatel, kulinářské zážitky nebo snad muzea plná umění od světoznámých malířů? Pak je Paříž a její okolí tím pravým místem pro vaši dovolenou!

Bohatou historii Francie, překrásnou architekturu a nejvýznamnější umělecká díla poznáte právě v Paříži. Pokud však chcete uniknout davům turistů a ruchu francouzské metropole a přesto být na dosah pařížských památek, obchodů, restaurací i zábavy, vydejte se spíše do malebných měst v okolí Francie.

Co třeba nedaleké Ivry-sur-Seine s krásným kostelem a větrným mlýnem nebo Levallois-Perret s oblíbeným cílem výletů Pařížanů - parkem Planchette či Roissy-en-France s kostelem z 16. století?

Na dovolené v Paříži a jejím okolí si každý přijde na své.

Nasajte kouzlo jedinečné Paříže a okolí

Vyberte si z našich zájezdů do Paříže a jejího okolí nebo krátkých eurovíkendů, během kterých stihnete poznat to nejlepší z francouzské metropole za skvělou cenu. Neváhejte, vaše dovolená ve Francii již čeká!

Destinace Paříž a okolí