Hledání
Destinace
Vyberte zemi
Termín
21.04–20.06.2021
Počet osob

Grenada: nefalšované srdce Karibiku

Bohužel jsme nenašli žádný odpovídající zájezd. Upravte, prosím, parametry hledání.

Placeholder

Nebyla by to pravá dovolená bez pohledu na zapadající slunce nad tyrkysovým mořem. Pokud souhlasíte, vydejte se s námi na ostrov Grenada a užijte si naplno báječné koupání a potápění, ale také výlety do exotického vnitrozemí.

Dovolenou na Grenadě si můžete zpestřit procházkami po písečných plážích, dováděním v moři či relaxem v termálních pramenech. Nezapomenutelné jsou výlety k vodopádům, průzračným jezírkům a na nekonečné plantáže. Poznejte s námi například malebné letovisko a href="/grenada/tamarind">Tamarind a z dovolené se vrátíte jako znovuzrození.

Poznejte Grenadu v plavkách i batohem na zádech

Když se řekne Karibik, každému se okamžitě vybaví to neideálnější místo pro strávení exotické a pohodové dovolené. Přesně taková je i Grenada. Ostrov nacházející se nedaleko venezuelského pobřeží vyhledávají turisté z celého světa díky jedinečným podmínkám pro strávení dovolené ve stínu palem u azurového moře.

Nudit se však nebudou ani milovníci aktivní dovolené. Vyzkoušet můžete nejrůznější druhy vodních sportů a neodoláte ani výletům napříč ostrovem. Inspirujte se našimi zájezdy na Grenadu a odvezte si s sebou nezapomenutelné zážitky.

Co možná nevíte o Grenadě?

  • Oficiální hlavou státu je anglická královna Alžběta II., zastupována generálním guvernérem.
  • Ostrovy jsou sopečného původu s množstvím termálních pramenů.
  • Grenadě se přezdívá také „ostrov koření“.
  • Na Grenadě se jezdí vlevo.

Hledáte zájezd do ráje? Tady jste správně