1. eTravel.cz
  2. Grenada

Grenada: nefalšované srdce Karibiku

Nebyla by to pravá dovolená bez pohledu na zapadající slunce nad tyrkysovým mořem. Pokud souhlasíte, vydejte se s námi na ostrov Grenada a užijte si naplno báječné koupání a potápění, ale také výlety do exotického vnitrozemí.

Dovolenou na Grenadě si můžete zpestřit procházkami po písečných plážích, dováděním v moři či relaxem v termálních pramenech. Nezapomenutelné jsou výlety k vodopádům, průzračným jezírkům a na nekonečné plantáže. Poznejte s námi například malebné letovisko a href="/grenada/tamarind">Tamarind a z dovolené se vrátíte jako znovuzrození.

Poznejte Grenadu v plavkách i batohem na zádech

Když se řekne Karibik, každému se okamžitě vybaví to neideálnější místo pro strávení exotické a pohodové dovolené. Přesně taková je i Grenada. Ostrov nacházející se nedaleko venezuelského pobřeží vyhledávají turisté z celého světa díky jedinečným podmínkám pro strávení dovolené ve stínu palem u azurového moře.

Nudit se však nebudou ani milovníci aktivní dovolené. Vyzkoušet můžete nejrůznější druhy vodních sportů a neodoláte ani výletům napříč ostrovem. Inspirujte se našimi zájezdy na Grenadu a odvezte si s sebou nezapomenutelné zážitky.

Co možná nevíte o Grenadě?

  • Oficiální hlavou státu je anglická královna Alžběta II., zastupována generálním guvernérem.
  • Ostrovy jsou sopečného původu s množstvím termálních pramenů.
  • Grenadě se přezdívá také „ostrov koření“.
  • Na Grenadě se jezdí vlevo.

Hledáte zájezd do ráje? Tady jste správně

Všechny destinace - Grenada

Mapa - Grenada


Nejlépe hodnocené hotely - Grenada

Je nám líto, momentálně nejsou dostupné žádné zájezdy. Prohlédněte si naši aktuální nabídku dovolené.