800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Rozpis ceny

Tropické pralesy i romantické pláže Guatemaly

Tropické pralesy i romantické pláže Guatemaly
od 69 990 Kč za

Toužíte po dobrodružství? Vydejte se s námi do země Indiánů, Guatemaly. Tento kout Jižní Ameriky je omýván Pacifikem i Karibikem, což je samo o sobě zárukou, že se nebudete ani na chvíli nudit.

V Guatemale doslova na každém kroku narazíte na památky bájné civilizace Mayů. Objevujte mayské paláce a pyramidy, zažijte výstup do pohoří And a poznejte zdejší kulturu, která je naprosto odlišná od té, na kterou jste byli zvyklí.

Je libo Pacifik či Karibik? V Guatemale si nemusíte vybírat

Na Guatemale je lákavé především to, že zde můžete skloubit dovolenou na překrásných plážích s poznáváním nejstarších památek civilizace. Není mnoho míst na naší planetě, kde se v rámci jednoho státu necháte unášet vlnami dvou moří.

Poznejte zemi aktivních i vyhaslých sopek a zažijte pohled na jedny z nejkrásnějších přírodních scenérií. Guatemala je plná netradičních míst, které stojí za to poznat.

Několik zajímavostí o Guatemale:

  • Název Guatemala pochází od indiánského slova, které znamená „místo obklopené lesy“.
  • Guatemala má 21 národních parků.
  • Země je známá také díky hudbě marimba, která je doprovázena na nástroj podobný xylofonu.
  • Na řadu vrcholů místních sopek lze poměrně snadno vystoupat.
Více informací »

Dovolená v Guatemale uprostřed Mayské civilizace

Řadit dle
V Guatemale nabízíme aktuálně 2 zájezdy
  • V ceně vstupné do všech archeologických nalezišť

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

 
    CESTA KOLEM SVĚTA. Tři slova, která v sobě skrývají sen, touhu, dobrodružství, poznání, ale hlavně dechberoucí výzvu. Tu první absolvoval začátkem 16. století slavný Ferdinand Magellan. Známější jsou ale celkem tři obeplutí ještě slavnějšího Jamese Cooka z druhé poloviny století osmnáctého. Na planetě nežije mnoho šťastlivců, kterým se tento romantický sen podařilo proměnit ve skutečnost. I když se dnes tyto cesty nekonají na oplachtěných lodích, ale moderními letadly, nevadí. Nádech exotiky a výlučnosti přesto neztrácejí.

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu: