Hledání
Destinace
Vyberte zemi
Termín
16.05–15.07.2021
Počet osob

Honduras: Pacifik i Atlantik jako na dlani

zobrazeno 1 - 10
Placeholder

Máte rádi luxus, romantiku i dobrodružství? Vydejte se s námi na Honduras a poznejte nádherné, liduprázdné pláže a azurové moře, které vídáte jen v reklamách. Turisté vyhledávají Honduras díky romantickým západům slunce nad oceánem i jedinečným přírodním scenériím na pozadí zdejších horských štítů. Vyzkoušejte na vlastní kůži koupání a potápění u břehů Pacifiku nebo Atlantiku, plavbu mezi kouzelnými ostrůvky i výpravy k památkám bájné civilizace Mayů. Cestujte s námi na Honduras a vzpomínky vám vydrží na celý život.

Honduras je proslulý ideálními podmínkami pro potápění. Ať už jste zkušenými potápěči nebo se chystáte na svoji první výpravu do hlubin, využijte nabídky zúčastnit se podmořské výpravy k potopeným vrakům lodí nebo pozorovat svět jednoho z největších korálových útesů na světě. Etravel pro vás vždy vybírá ty nejlepší destinace a letoviska, ve kterých můžete zažít vše, co od dovolené očekáváte.

Na Hondurasu naleznete ideální podmínky k poznávání podmořského světa

Víte, že:

  • jméno Honduras znamená ve španělštině „hluboký záliv“?
  • přestože oficiálním jazykem je španělština, na ostrovech v Karibiku a u Atlantského pobřeží se mnohdy domluvíte lépe anglicky?
  • Aztékové Honduras nazývali „místo křepelek“?
  • u zdejšího pobřeží přistál poprvé na americkém kontinentu Kryštof Kolumbus?

Honduras - spojení dobrodružství s odpočinkem