- Exim.MasterPage.BreadcrumbsWithoutContainer.ListItem
- Francie
- Paříž a okolí
- Paříž
- To nejlepší z Paříže + VERSAILLES + LOUVRE (letecky z Ostravy – Krakova)
To nejlepší z Paříže + VERSAILLES + LOUVRE (letecky z Ostravy – Krakova)
- Strava
- v hotelu jsou podávány kontinentální snídaně (bageta, croissant, máslo, marmeláda, čaj, káva)
během dne bude možné zakoupit jídlo na místech s možností občerstvení
poblíž hotelu je možnost individuálního stravování v místních restauracích
- Popis
- Nezapomenutelný eurovíkend s průvodcem, během kterého uvidíte to nejkrásnější z Paříže, navštívíte nejslavnější zámek ve Versailles a strávíte jedinečné odpoledne v Louvru. Nevynecháte proslulou Eiffelovu věž a užijete si večerní plavbu po Seině. Vychutnejte si s námi atmosféru francouzské metropole jako nikdo jiný a prožijte Paříž, na kterou se nezapomíná!
- Ubytování
- hotel v Paříži, poblíž metra (časový dojezd do centra Paříže cca 30 minut)
ubytování je v menších pokojích s vlastním soc. zařízením, Wi-Fi, TV
- Informace
- Program může být přizpůsoben aktuálním okolnostem na místě. Časy příletu a odletu jsou určeny aktuálním letovým řádem. Ubytování je vždy možné po 14. hodině, do této doby je možné si na hotelu uschovat zavazadla.
V případě individuálního zájmu můžete absolvovat jen vybranou část programu a sejít se později na určeném místě srazu nebo se vrátit na hotel samostatně.
Průvodce neprovádí klienty uvnitř památek, pokud není v programu uvedeno jinak.
- Podmínky pro přepravu zavazadel
Zavazadlo v ceně zájezdu: kabinové zavazadlo o rozměrech 45 x 36 x 20 cm (toto zavazadlo patří na palubu letadla, rozměry jsou včetně držadla, postranní kapsy a koleček)
Zavazadlo v ceně zájezdu: odbavované zavazadlo o hmotnosti do 15 kg, max. rozměr součtu všech stran 275 cm (toto zavazadlo bude odbaveno do podpalubí)
Zavazadlo za příplatek 2 800 Kč: odbavované zavazadlo o max. hmotnosti 23 kg
- Podmínky vždy platí pro jednoho cestujícího, pokud není uvedeno jinak.
- Hmotnosti zavazadel nelze sčítat.
- Každý pasažér musí mít své vlastní zavazadlo dle uvedených podmínek. Zavazadlo k odbavení (pokud není v ceně) lze objednat nejpozději 30 dní před termínem zájezdu.
- Vstupné
Tyto vstupenky do vybraných památek a případné fakultativní výlety si můžete před zájezdem u nás přiobjednat. S možností prohlídky je počítáno v programu zájezdu. Klienti, kteří se prohlídky nezúčastní, mohou tento čas využít např. vlastním volným programem:
Versailles Pass
- Dospělý 1100.00 Kč
- Dítě 350.00 Kč
Louvre
- Dospělý 750.00 Kč
- Dítě 1.00 Kč
- Cestovní pojištění
- Kooperativa A (50 Kč / den / osoba)
- Kooperativa B Evropa (100 Kč / den / osoba)
- Slavia A - Travel Standart + STORNO (60 Kč / den / osoba)
- Slavia B - Travel Plus + STORNO (76 Kč / den / osoba)
- Slavia C - Travel Exclusive + STORNO (96 Kč / den / osoba)
- Srovnání pojištění