Časy odjezdu a příjezdu se mohou měnit v závislosti na trase, dopravní situaci a povětrnostních podmínkách, přičemž je třeba počítat s možnou odchylkou až dvou hodin. Podrobné informace o čase obdržíte v pokynech, které cestovní kancelář zašle týden před odjezdem.
Den 1.
odjezd v nočních hodinách.
V dopoledních hodinách příjezd do města Norimberk.
Pro zájemce prohlídka města s průvodcem. Individuální návštěva překrásné zoologické zahrady na okraji Norimberka. Součástí ZOO je i delfinárium, ve kterém se konají představení cvičených lachtanů a delfínů. Kromě této atrakce můžete shlédnout akvárium, mnoho zajímavých zvířat a děti si mohou zadovádět na dětských hřištích.
V podvečer odjezd zpět do ČR, návrat ve večerních až nočních hodinách.
Doprava
NÁSTUPNÍ MÍSTA: Rychnov nad Kněžnou - Vamberk - Ústí nad Orlicí - Česká Třebová - Litomyšl - Vysoké Mýto - Chrudim (nebo Holice) - Pardubice - Hradec Králové - Praha - Plzeň.
Zahrnuje
dopravu autobusem
služby průvodce
Nezahrnuje
jízdné (MHD pro přesun na prohlídku města s průvodcem)
vstupné cca 16 €/osoba, děti 14 - 18 let cca 12 €, děti 4 – 14 let cca 6,50 €
komplexní cestovní pojištění vč. storna zájezdu 40 Kč/dospělá osoba, 32 Kč/dítě do 18 let
místenku v autobuse 200 Kč/osoba/obousměrně