800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyRESIDENCE BAIA SANTA BARBARA

  • Nachází se cca 1,5 km od letoviska Rodi Garganico.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Areál se skládá ze 2 hotelových budov, residence a vilek rozmístěných ve svahu a obklopených borovým bájem. Nachází se asi 1,5 km od letoviska Rodi Garganico směrem na Lido del Sole. Mezi areálem a pláží vede málo frekventovaná železnice (cca 8 vlaků za den). Písečná pláž je vzdálena pouhých 20 m od hotelu.

Vybavení hotelu

Recepce, bar, restaurace, výtah, Wi-Fi za poplatek, bazén pro děti a dospělé, stolní tenis, dětské hřiště, plážový volejbal, animace (v italštině), tenisový kurt za poplatek, plážový servis, bar na pláži, parkoviště.

Vybavení pokoje

2-lůžkové pokoje s možností 1-2 přistýlek ve vilkách - příslušenství, fén, ventilátor, trezor, telefon, TV. Pokoje v hlavní budově za příplatek.

Stravování

All inclusive - rozšířená kontinentální snídaně formou bufetu, obědy a večeře servírované - výběr z menu, přílohový a zeleninový bufet. Čepované nápoje (víno, nealko, voda), dětské menu. Open bar - v určených hodinách v baru u recepce - neomezená konzumace čepovaných nápojů (nealko, voda) a káva. Open bar nezahrnuje balené nápoje, víno, alkoholické nápoje, vybrané druhy kávy a čaje.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 1,5 km

Počasí

Apulie

20°C Skoro jasno

×