Benátky

Benátky: nejromantičtější dovolená v Itálii

Benátky jsou jedním z nejromantičtějších měst Itálie proslulé architekturou, tradičním karnevalem i typickými gondolami. Jsou považovány za „perlu Jadranu", která stojí za vidění v kteroukoliv roční dobu. Dýchá totiž atmosférou, kterou zažijete během dovolené jen zde. Zkombinujte si cestu do Benátek s poznáváním historie, unikátní plavbou po kanálech, kulinářskými zážitky či pobytem na pláži.

Plujte Benátkami za historií a zábavou

Benátky jsou proslavené památkami a labyrintem kanálů. Nejslavnější Canal Grande vás provede celým městem. Svést se můžete jak na romantických gondolách, tak na motorových člunech vaporetto. Na vaší plavbě budete obdivovat paláce a chrámy z různých historických epoch a nejrůznější mosty a romantické lávky. Až vás gondoliér vysadí na nábřeží, nezapomeňte navštívit slavné náměstí Piazza San Marco s mnoha pouličními kavárničkami a bazilikou evangelisty Marka.

Ať už zvolíte pro dovolenou v Benátkách poznávací zájezdy nebo si dopřejete eurovíkend a romantiku ve dvou, poznáte na vlastní oči okouzlující město ležící přímo na laguně.

Mapa - Benátky


Nejlépe hodnocené hotely - Benátky