800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ORIENT & PACIFIC

  • Přimo u soukromé pláže s jemným pískem
  • V blízkosti nákupních možností

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Náš názor

Překrásný hotel je vyhledáván klienty, kteří preferují klidnější dovolenou, ale na druhé straně chtějí večer vyrazit korzovat do města.

Poloha

Hotel je situován v první linii u moře v klidné zóně ve východní části Lido di Jesolo v blízkosti piniových hájů. Z hotelu je přímý vstup na hotelovou pláž. Náměstí Plazzo Milano je asi 900 m, v blízkosti je množství restaurací, barů a obchodů.

Vybavení hotelu

Kvalitní 4* hotel disponuje celkem 80 pokoji. Čtyřpatrová budova. Vstupní hala s recepcí, TV místnost, 2 výtahy, restaurace, bar, Wi-Fi zdarma ve veřejných prostorách, terasa s barovým servisem, konferenční sál, sluneční terasa, parkoviště, bazén pro děti a dospělé. Klienti mohou využívat soukromé písečné pláže s plážovým servisem zdarma.

Vybavení pokoje

2-lůžkové pokoje s možností 1-2 přistýlek - příslušenstvím, fénem, telefonem, TV-SAT, trezorem, mini barem, klimatizací, balkonem a bočním výhledem na moře. Přímí výhled na moře za příplatek na vyžádání při rezervaci.

Strava

polopenze – snídaně formou bufetu, večeře servírovaná s možností výběr z menu + salátový bufet, 1x v týdnu večeře formou bufetu.

Náš názor

Velmi kvalitní 4* hotel s dobrým hodnocením klientů.

Počasí

Benátsko

13°C Oblačno

×