800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinySPORTHOTEL ARRABA

"Dokonalá propojenost celého areálu, „na lyžích“ a přes Sella Rondu následná provázanost na sousední střediska Val di Fassa, Val Gardena a Alta Badia, pestrá paleta volného terénu a nepřeberné množství extrémů, nadmořská výška Marmolady a jejího ledovce, tudíž vhodná volba i pro jarní období, vysokokapacitní a moderní přepravní zařízení. Vyšší cena Arraby daná nejen vysokou prestiží, ale především velmi malou lůžkovou kapacitou a převyšující poptávkou především stálé klientely, horší silniční spojení a větší časová náročnost od všech dálničních tahů, přístup přes okolní horské průsmyky; nulová nabídka speciálek pro snowboardisty."

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Arabba, centrum – 100m

Ubytování

2lůžkové pokoje jsou vybaveny: SAT/TV, telefon, fén, trezor, župany do SPA, pantofle do SPA, některé pokoje jsou s balkonem.

Vybavení

recepce/lobby s krbem, restaurace vyhrazená pro hotelové hosty, restaurace a la carte, piano bar, bohatá vinotéka, společenská místnost s pecí, dětský koutek, úschovna lyží a lyžařských bot, prostor pro úschovu zavazadel, výtah, vyhrazené parkoviště, minibazén s vířivkou až pro 8osob, protiproudem a lehátky, vířivka až pro 8osob, biosauna (jen osoby od 14let věku), pára, termárium (5 x vodní postel), aromatická sprcha, 2×multifunkční sprcha, malá posilovna.

Stravování

Typ stravy: polopenze
Snídaně: snídaně – formou kontinentálního bufetu včetně nápojů
Večeře: servírované menu s výběrem ze 3až 4teplých předkrmů, 3až 4hlavních jídel s přílohou a 2dezertů, servírovaný studený předkrm, bohatý salátový bufet, sýry formou bufetu, nápoje za poplatek; možnost bezlepkových menu (na vyžádání).

Info pro lyžaře

Lanovky: skiareál Arabba/Marmolada – Sella Ronda – 150m

Služby za poplatek

služby hotelové prádelny, viedohry, internet point (cca 4 EUR/1hod.), horizontální solárium, relaxační koutek s lehátky, masáže, kosmetické služby.

Povinné příplatky

vratná kauce cca 150 EUR / ST. / APT, pobytová taxa cca 1 EUR / osoba/ den, vratná kauce za skipas cca 5 EUR - výše povinných příplatků, aktualizována v odbavovacích pokynech na cestu.

×