800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL BAIA DELLE SIRENE

  • Vzdálenost od písečné pláže je cca 300 m
  • Hotel se nachází v oblíbeném letovisku Forio

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Náš názor

Hotel se nachází na výběžku nad mořem ve středisku Forio. Klienty je oblíben pro kvalitní servis hotelu a nápojový self servis v ceně.

Poloha

Hotel se nachází v západní části ostrova Ischia v oblíbeném letovisku Forio přímo na promenádě vedoucí od pláže Citara a Poseidonovych zahrad až do centra města Forio, cca 900 m. Od hotelu vede soukromá cesta na veřejnou písečnou pláž Cava del´Isola cca 300 m a 15 schodů (vstup na vlastní nebezpečí). Klíče od vstupu k vyzvednutí na recepci hotelu. Nedaleko hotelu cca 500 m je další písečná pláž Citara (z části placená a z části veřejná). Na pláži Citara se nachází Poseidonovy zahrady.

Vybavení hotelu

V hotelu je k dispozici recepce, restaurace, bar, společenská místnost s TV, 2 x venkovní minerální bazén, 1x venkovní hydrotermální bazén, lehátka a slunečníky, hotelový svoz do wellness centra v hotelu Punta del Sole, Wi-Fi na recepci a u baru zdarma, solární terasy a parkoviště.

Vybavení pokoje

2-lůžkové pokoje standard s možností 1-2 přistýlek - příslušenství, telefon, TV, trezor, minibar, klimatizace/topení, balkonem nebo terasou. Hotel nabízí pokoje typu Standard s balkonem nebo terasou, pokoje Standard s výhledem na moře za příplatek, pokoje Economy s oknem bez výhledu.

Strava

polopenze - domácí i mezinárodní kuchyně. Bohatá snídaně formou bufetu. Večeře - servírovaná, výběr z menu. Během večeře nápoje v ceně.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 900 m

Podobné hotely v této lokalitě

HOTEL SORRISO RESORT

HOTEL SORRISO RESORT

Itálie, Ischia, Forio

Cena od: 13 090 Kč

Pro skupinu:

×