800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL CORONA

  • Vzdálenost od písečné pláže je 300 m
  • Centrum Forio se nachází 1 km od hotelu

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Náš názor

Hotel je ideální pro strávení klidné dovolené. Výhodou hotelu je rozlehlá zahrada s trávníkem a bazénem, který nabádá ke relaxaci a pohodě. Hotel má příjemnou rodinou atmosféru a příjemné služby.

Poloha

3* hotel je situovaný na klidném místě v udržované zahradě s nádherným trávníkem mezi centrem městečka Foria a zónou Citara, kde se nachází největší termální park Poseidonovy zahrady. Soukromá cesta vede k prostorné písečné pláži Cava dell´Isola je vzdálena jen cca 300 m. Pouhých 900 m se nachází další písečná pláž Citara. Historické centrum Forio je vzdáleno cca 1 km krásnou procházkou podél moře nebo 50 m od hotelu je autobusová zastávka.

Vybavení hotelu

V hotel je k dispozici recepce, bar, restaurace, klimatizované veřejné prostory, Wi-Fi zdarma ve veřejných prostorách, TV místnost, překrásná zahrada s trávníkem, sluneční terasa, krytý bazén s hydromasážní vanou, velký venkovní minerální bazén s vybavenou terasou, parkoviště. Možnost využití termálních lázní v blízkém hotelu, hotelový svoz do centra města a na pláž v určených hodinách.

Vybavení pokoje

2- lůžkové pokoje standard s možností 1-2 přistýlek - příslušenství,telefon, TV. Za příplatek je možno vyžádat balkon s výhled na moře, terasu, klimatizaci, ledničku. Hotel nabízí pokoje typu Standard - s oknem v hlavní budově s recepcí, pokoje s terasou - se nacházejí v přízemní budově v zahradě, pokoje s balkonem a výhledem na moře - jsou situovány v prvním patře budovy s recepcí.

Strava

polopenze – snídaně formou menšího bufetu, večeře servírovaná - výběr ze menu prvních chodů (těstoviny, polévka) a druhých chodů (maso, ryby, zelenina), desert.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 1 km
vzdálenost od Letiště: 48 km
Nákupní možnosti: 400 m

Podobné hotely v této lokalitě

HOTEL LA GINESTRA

HOTEL LA GINESTRA

Itálie, Ischia, Forio

Cena od: 6 990 Kč

Pro skupinu:

HOTEL CESOTTA
6,5

HOTEL CESOTTA

Itálie, Ischia, Forio

Cena od: 6 490 Kč

Pro skupinu:

HOTEL PARK VIKTORIA

HOTEL PARK VIKTORIA

Itálie, Ischia, Forio

Cena od: 6 990 Kč

Pro skupinu:

×