800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL SAN MONTANO RESORT & SPA

Tento luxusní hotel je vystavěn v jedinečném prostředí, v naprostém tichu, na vrcholu pahorku Monte Vico, obklopený parkem se středomořskou stále kvetoucí florou a odkud jsou překrásné výhlídky z východní strany na Neapolský záliv, Sorrentský poloostrov, z jižní strany na nejvyšší horu ostrova Monte Epomeo, na západě jsou výhledy na stejnojmenný záliv a na termální park Negombo, ze severní strany je vidět na Flegrejská pole a na ostrovy Ventotene a Ponza. Romantickou pláž s jemným pískem a termální parky Negombo najdete přímo pod hotelem v zátoce stejnojmenné jako je hotel. Hotelový minibus sem navíc zajišťuje v průběhu celého dne pravidelnou dopravu. Vhodné pro nejnáročnější klientelu. Dokážete si představit lepší způsob, jak zakončit den, než večeří na terase s Neapolí, Vesuvem a poloostrovem Sorrentine na obzoru?

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

Luxusní 5hvězdičkový hotel San Montano Resort & SPA s panoramatickým výhledem na Ischii a pobřeží Amalfi se nachází ve středisku Lacco Ameno, kde vyvěrají termální prameny, pouze 15 minut jízdy autem od Ischijského přístaviště trajektů.

Vybavení hotelu

Hostům luxusního resortu San Montano je k dispozici restaurace, bar, bar u bazénu, San Montano Ocean Blue SPA, 2 venkovní bazény z nichž jeden je termální bazén s vodopádem a whirpoolem.

Vybavení pokoje

San Montano resort disponuje několika typy pokojů, které jsou standardně vybavené balkonem nebo menší terasou, wifi připojením k internetu zdarma, klimatizací, minibarem, SAT-TV, koupelnou/WC, vysoušečem vlasů, župany, pantoflemi.

Stravování

Snídaně formou bufetu, možnost dokoupení polopenze.

Pláž

Soukromá hotelová pláž v zálivu San Montano je dostupná po celý den a doprava na ní je zajišťována kyvadlovou dopravou v pravidelných časových intervalech. Hoteloví hosté zde mají k dispozici slunečníky a lehátka. Nedaleko si lze pronajmout šlapadla či kanoe. Záliv, písek a mírně svažité mořské dno je ideální pro rodiny s dětmi.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

vzdálenost od Letiště: 50 km
×