Zobrazit všechny nabídky
Itálie | Miláno

BEST WESTERN HOTEL MILTON

  Poloha a popis

  Vybavení

  Hotel pochází z roku 1990. Objekt hostům nabízí celkem 110 pokojů. Po příjezdu jsou hosté uvítáni na recepci. Do většiny poschodí lze vyjet výtahem. Je zde hotelový sejf, restaurace, snídaňový salónek, bar, pokojová služba, konferenční místnost a business centrum. Jsou zde i různé obchody. Ti, kteří přijeli vlastním autem, mohou parkovat na parkovišti. Hosté mohou využít shuttleservis.

  Vybavení pokoje

  Pokoje mají klimatizaci a koupelnu. Také je zde sejf a minibar. Hosté mohou použít ledničku, mini ledničku a varnou konvici/kávovar. Na pokoji je telefon a televize. Každý den si mohou hosté přečíst aktuální denní tisk a informovat se o dění ve světě. K vybavení koupelen patří sprchový kout. K dispozici mají hosté také vysoušeč vlasů a župan. V objektu jsou pokoje pro rodiny a nekuřácké pokoje.

  Sport/zábava

  Hotel nabízí velké množství sportovních a zábavních aktivit. Volný čas zde hosté mohou trávit různě, v nabídce je například tenis, fitness studio a spa. Pro děti jsou připraveny hry a mnoho dětských zábavních aktivit.

  Stravování

  Lze objednat nocleh se snídaní. Lze si objednat snídaně.

  Platba

  Je možné zaplatit platebními kartami American Express, Visa, Diners Club a MasterCard.

  Copyright

  GIATA 2004 - 2017. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 125248