800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL CAPO D´ORSO

  • V blízkosti písečné pláže
  • Živé přístavní městečko Palau je vzdálené pouhé 4 km

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel se nachází v severní Sardinii poblíž Smaragdového pobřeží, na jednom z nekrásnějších míst ostrova v zátoce Cala Capra, naproti národnímu parku Arcipelago La Maddalena. Rozkládá se v parku o rozloze 10 ha mezi divokými olivovníky a jalovci a obklopený malými plážičkami. Můžete zde relaxovat na kouzelných plážích, v luxusním Thalasso & Spa nebo aktivně odpočívat například na golfovém hřišti Pitch & Putt. Pouhé 4 km odtud je živé městečko se sportovním přístavem Palau. Vzdálenost od letiště v Olbii - 40 km.

Charakteristika

Hotel vystavěný nad zátokou Cala Capra okouzlí hosty luxusní, klidnou a romantickou atmosférou působící na duši jako příjemná uklidňující melodie harfy. Živé přístavní městečko Palau je vzdálené pouhé 4 km.

Vybavení

Oficiální přívlastek hotelu je "Il Romantico" = romantická dovolená. Hostům je k dispozici hala s recepcí, společenská místnost s TV, dvě restaurace a pizzerie, bar a večerní piano bar na terase pár metrů od pláže. V zahradě na útesu pár kroků od moře se nachází bar a bazén s mořskou vodou, obklopený sluneční terasou s lehátky a slunečníky zdarma. Centrum Thalasso & Spa zahrnuje 2 vyhřívané bazény s mořskou vodou v různé teplotě, 10 moderních místností pro thalassoterapii, masáže, turecké lázně, centrum krásy, zónu relax s lehátky. Hotel dále disponuje konferenčním centrem s kapacitou 150 osob (380 m2) a krytými nehlídanými parkovišti, za poplatek a na vyžádání garáž. Wi-Fi připojení zdarma na vlastním notebooku u baru, v restauraci "Il Paguro" nebo v baru "L'Approdo". Zvířata nejsou akceptována.

Ubytování

Hotel disponuje 86 komfortně zařízenými a v sardinském stylu ručně zdobenými pokoji. Všechny jsou vybaveny klimatizací, koupelnou se sprchou a fénem, telefonem, TV/Sat, minibarem, trezorem, verandou či terasou s posezením, koupacími plášti (pouze pro dospělé) a osuškami na pláž. Dětská postýlka zdarma, na vyžádání při rezervaci. Na vyžádání Tea courtesy set (čajová souprava). CLASSIC: pokoj s maželskou postelí, max. obsazenost 2 osoby. DELUXE: pokoj s manželskou postelí a rozkládacím lůžkem pro dítě do 14 let v opticky oddělené obývací části, max. obsazenost 2 dospělí + dítě do 14 let. JUNIOR SUITE: prostorný pokoj s manželskou postelí (oddělené postele na vyžádání) s opticky oddělenou obývací částí s rozkládacím lůžkem, možnost dětské postýlky, koupelna a WC zvlášť, max. obsazenost 2 dospělí + dítě do 14 let + INF. SUITE FAMILY: pokoj s manželskou postelí, opticky oddělený salonek s rozkládacím křeslem či lůžkem, další malý pokoj se dvěma oddělenými lůžky, 1 koupelna, 2x TV, max. obsazenost 4 dospělí + dítě do 14 let.. JUNIOR SUITE EXECUTIVE: pokoj s manželským lůžkem (odděleně na vyžádání), opticky oddělený salonek se dvěma rozkládacími křesly, prostorná koupelna se sprchovým koutem a vanou, max. obsazenost 2 dospělí + 2 děti do 14 let. JUNIOR SUITE CARDINAL: stejný jako JS EXECUTIVE, ale větší, s vestavnou šatnou a s přímým přístupem do Thalaso & Spa centra, pouhých 30 metrů od moře a slunečních teras. Max. obsazenost 2 dospělí + 2 děti do 14 let. PRESIDENT s vyhlídkou na moře: jedinečný a prestižní pokoj, zařízený se smyslem pro detail, s manželským lůžkem, vestavnou šatnou, odděleným obývacím pokojem se stolem a dvěma rozkládacími křesly + možnost dětské postýlky, luxusní koupelnou s hydromasážní vanou a prostorným sprchovým koutem s chromoterapií a v neposlední řadě s verandou a úchvatným panoramatickým výhledem na moře. Dospělí hosté z tohoto pokoje mají (na objednání) volný vstup do wellness centra (víceúčelové bazény s hydromasážními tryskami, turecké lázně a relaxační zóna u moře). Max obsazenost 2 dospělí + 2 děti do 14 let + INF. Tento pokoj podléhá přísnějším storno podmínkám než VSP CK (10% již od 61. dne před příjezdem). Jednolůžkové pokoje jsou vždy na vyžádání - dle aktuální kapacity hotelu. POZOR: pro pokoj President platí jiné platební a storno podmínky - info v CK. Check-in: 15:30; check-out 11:00.

Stravování

POLOPENZE (snídaně a večeře) Snídaně formou bufetu na hotelové terase, s překrásným výhledem a v doprovodu relaxačních melodií hraných na harfu (7:30-10:30), za příplatek je možné nechat si snídani přinést na pokoj. Hotel má dvě restaurace, v nichž je možné povečeřet a la carte (v nízké sezóně může být i bufet): IL PAGURO - restaurace s terasou s výhledem na moře s fantastickým výběrem chutných a profesionálně připravených mořských plodů. GLI OLIVASTRI- romantická restaurace, ukrytá mezi staletými stromy, elegantní a romantická. ÎLE FLOTTANTE - elegantní místo na vodní hladině, kde můžete ochutnat z exkluzivní nabídky šéfkuchaře. Nechybí zde ani pizzerie L'APPRODO, kde Vám chutnou pizzu připraví v peci vytápěné dřevem. Oběd: restaurace Il Paguro, Île Flottante nebo pizzerie L'Approdo pár metrů od pláže nabízejí středomořskou kuchyni, čerstvé mořské plody, saláty a sendviče. Možnost bezlepkové diety - na vyžádání při rezervaci. Otevření restaurací a barů může být dle uvážení vedení hotelu omezeno. Donášková služba do pokoje za poplatek.

Sport a animace

Na útesu nad mořem venkovní posilovna s kardiofitness. Za poplatek: tenis, pronájem gumových člunů a míst pro lodě u břehu hotelu (parkoviště pro přívěsy zdarma), rekreační a sportovní rybolov (i hlubokomořský), v blízkosti hotelu se nachází smluvní škola jízdy na plachetnici a potápěčské centrum, 1500 m vzdálená jízdárna organizuje projížďky na koních se zastávkou na koupání, pronájem aut, výlety, transfery GOLF: Hotel disponuje 9 jamkovým hřištěm Pitch & Putt (PAR 27 – možnost půjčení holí), vhodným pro začátečníky, ale i pro pokročilé (PAR3). Green fee: € 30 Půlhodinová lekce golfu: € 25, pro děti do 14 let od 04/06/2017 zdarma.

Wellness & beauty

Hostům je k dispozici za poplatek Wellness centrum Thalasso & Spa L'INCANTU. Centrum se skládá z recepce, 2 víceúčelových thalasso bazénů s různou teplotou mořské vody, jacuzzi (hydromasáže), 10 moderních kabin pro Thalasso, tureckých lázní, nabízeny jsou masáže a estetické služby, relaxační zóny v blízkosti moře a prostory pro opalování vybavené lehátky. Vstupné: € 40 polodenní vstup (2 víceúčelové bazény s hydromasážními tryskami, turecké lázně a relaxační zóna u moře) Do centra Thalasso & Spa nesmí děti do 14 let, od 14 let pouze v doprovodu dospělých nebo s jejich písemným povolením. Je také zapotřebí lékařské potvrzení, které lze zajistit i u místního lékaře (za poplatek, na objednání). Pro těhotné ženy nabízí wellness centrum speciální balíčky vhodných služeb. Fakultativně lze objednat: “OBJEVTE THALASSO” Mimořádná nabídka pro ty, kdo chtějí objevit požitky a blahodárné účinky kouzelného světa thalassoterapie a v klidu si je užít Tento balíček zahrnuje: 3 polodenní vstupy (na rezervaci) do Wellness centra "L´Incantu" - vyřívané víceúčelové thalasso bazény s hydromasážními tryskami, turecké lázně a relaxační zóna u moře; 1 uvolňovací masáž (25 min) s esenciálními oleji ze Sardinie; 1x hydroterapie. Čas masáže zahrnuje pobyt v kabince

Další služby

Množství výletů, např. polodenní lodní výlet Delphina Expresem (€ 30 os., € 40 os. v období červenec-srpen), celodenní lodní miniplavby historickou plachetnicí "Pulcinella" na korsické ostrovy (Francie) a souostroví La Maddalena (děti do 3 let se lodních výletů z bezpečnostních důvodů účasnit nesmějí) - objednání a platba na místě. Kromě čistě wellness balíčku „OBJEVTE THALASSO“ lze už i z ČR objednat: „NOVOMANŽELÉ A VÝROČÍ“ Balíček služeb pouze pro páry: 2 vstupy/os. (rezervace nutná) do wellness centra "L´Incantu" (bazény s odlišnou teplotou mořské vody pro podvodní masáže, turecké lázně a relaxační zóna u moře), dárek od hotelu „EMOTION“ Speciální balíček služeb pouze pro páry (objednávka pro alespoň 2 osoby při minimálním pobytu 7 nocí/os.) - v ceně je zahrnuto: vína z "Prezidenského sklepa" a minerálka k večeři po celou dobu pobytu, 1 intimní večeře (plody moře), snídaně do postele či na terase pokoje, miniplavba na souostroví La Maddalena, sklenka šampaňského a tapas s typickým sardským kaviárem na sluneční terase směrem k moři, 25min masáž v páru, 1 hydroterapeutické ošetření v thalasso kabince, 1 terakotová plastika z unikátní kolekce značky Cerasarda a pozdní check out (až do 16 h) nebo courtesy room k dispozici v den odjezdu.

Pláž

2 písečné pláže - jedna vzdálená cca 70m s lehátky a slunečníky za poplatek, druhá procházkou přes zahradu. K dispozici je 5 dřevěných solárií nad hladinou moře s lehátky zdarma se vstupem přímo z hotelové zahrady, pár metrů od pláže se nachází terasa s barem a večerní piano bar. Milovníci přírody mohou podnikat romantické procházky a odhalovat exkluzivní zátoky, které jsou ukryté v jalovcových hájích mezi hotelem a majákem Capo d´Orso.

Vzdálenosti od hotelu

vzdálenost od Letiště: 40 km

Počasí

Sardínie

15°C Jasno

×