800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL MARINELLEDA / VELA BLU

Nachází se na začátku pobřeží Costa Smeralda, 5 km od Golfo Aranci a 15 km od Olbie. Oba komplexy jsou složené z jednopatrových a dvoupatrových vilek řadových nebo samostatných, obklopených zahradou a loukou.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Doporučení

Příjemná rezidence umístěná v klidné zátoce Smaragdového pobřeží, v blízkosti pláže s bílým pískem, vhodná pro rodiny s dětmi. Je také ideálním místem pro poznávání krás severní Sardinie.

Pláž

Pláž Tyrhénského moře s jemným bílým pískem a skalnatými útvary s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 150 až 500 m dle umístění ubytování. Slunečníky a lehátka na pláži za poplatek.

Poloha

Komplex apartmánů Marineledda/Vela Blu se nachází na severním pobřeží Sardinie na začátku proslulého pobřeží Costa Smeralda, pouhých 6 km malého přístavu a městečka Golfo Aranci a 15 km od Olbie, kde se nachází velký přístav a široké spektrum zábavních a nákupních možností a turistických služeb. Residence Marineledda je situovaná cca 150 m od moře, v malém zálivu s písečnou pláží obklopenou skalnatými útvary. Centrem komplexu je malé náměstíčko se službami a bazén, kolem kterého jsou vilky vystavěné. Apartmány Vela Blu jsou vzdáleny cca 200-500 m od moře.

Strava

Snídaně formou servírovaného menu se podávají v restauraci v části Marineledda. Možnost dokoupení servírovaných večeří v rezidenci Marineledda.

Ubytování

Oba areály jsou tvořeny z přízemních a dvoupatrových vilek, z nichž některé jsou řadové, jiné samostatně stojící. Jednoduše zařízené apartmány s vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC, fén) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV a chladničkou. Typ Mono pro 2-3 osoby – pokoj se dvěma lůžky a přistýlkou. Typ Bilo pro 3-4 osoby – pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a ložnice s manželskou postelí. Typ Trilo pro 5-6 osob - pokoj s rozkládacím dvoulůžkem, ložnice s manželským lůžkem, pokoj s palandou nebo zvýšené patro se dvěma lůžky. Většina apartmánů má balkon nebo terasu.

Vybavení

Komplex má restauraci s pizzerií, bar, dva venkovní bazény (červen až září), dětský bazén ve Vela Blu, minimarket, supermarket (mezi rezidencemi), Wi-Fi internet zdarma, tenisové kurty v blízkosti rezidence (za poplatek), půjčovna člunů a jízních kol za poplatek, parkoviště.

Počasí

Sardínie

18°C Jasno

×