800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL COLONNA PARK

"Hotel vzhledem připomínající rozlehlou residenci je situován na kopci s výhledem na Marinu Porto Cervo; bezpochyby nejprestižnější letovisko Itálie. Komplex je zasazen do tipicky Sardinienské skalnaté krajiny pokryté mediteránskou vegetací a obklopen parkem o rozloze okolo 20,000 m2."

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel vzhledem připomínající rozlehlou residenci je situován na kopci s výhledem na Marinu Porto Cervo; bezpochyby nejprestižnější letovisko Itálie. Komplex je zasazen do tipicky Sardinienské skalnaté krajiny pokryté mediteránskou vegetací a obklopen parkem o rozloze okolo 20,000 m². Hotel leží přímo ve středisku Porto Cervo, které je součástí pobřeží Costa Smeralda. Centrum Porto Cerva je vzdálené 1,5 km a letiště v Olbii přibližně 32 km.

Ubytování

Všechny pokoje v hotelu jsou klimatizované; zařízené v originálním tipicky Sardinienském stylu. Jsou vybaveny vlastním příslušenstvím, vysoušečem vlasů, minibarem, satelitní televizí, terasou nebo malou předzahrádkou s výhledem do parku nebo na bazén.

Vybavení

V rámci hotelového komplexu je hostům k dispozici restaurace “Bella Blu” nabízející místní a italskou kuchyni, bar u bazénu, 300 m venkovní bazén obklopený sluneční terasou vybavenou lehátky a slunečníky. V hotelu možnost zapůjčení aut, motocyklů a kol.

Stravování

Polopenze (s možností zajištění plné penze).

Pláž

Písečná pláž se nachází 300 m od hotelu. Hotel denně zdarma organizuje kyvadlovou dopravu na 800 m vzdálenou pláž Pevero, kde je příležitost vyzkoušet rybaření nebo šnorchlování.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 1,5 km
Letiště: 32 km

Počasí

Sardínie

10°C Skoro jasno