800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ISROTEL DEAD SEA

  • V hotelu naleznete i Spa zázemí

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Doporučení

Hotel Isrotel, to je tradice profesionálních lázeňských procedur, koupelí a zdravého minerálního bahna. Počítejte s nejvyšší úrovní služeb, umožňujících klidnou dovolenou, lázeňské a rekreační prostředí, relaxaci a zdraví pro vaše tělo i duši.

Pláž

Vlastní soukromá písečná pláž se nachází cca 50 m od hotelu.

Poloha

Hotel Isrotel se nachází v turistickém letovisku Ein Bokek v jižní části Mrtvého moře v nejnižším bodě na zemi – 400 m pod úrovní moře, cca 100 km od letiště. Soukromá písečná pláž se nachází cca 50 m od hotelu.

Strava

Polopenze. Snídaně a večeře jsou podávány formou bufetu v hotelové restauraci. K večeři se podávají nealkoholické nápoje, pivo a víno zdarma.

Ubytování

Komfortně zařízené pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha/vana, WC, fén) s výhledem na Mrtvé moře jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, rádiem, telefonem, minibarem a trezorem (za poplatek). Možnost jedné přistýlky. Maximální obsazenost tři dospělí.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí a velkým lobby, Wi-Fi v celém hotelu (za poplatek), americká restaurace, bar s dvoranou pro společenské akce, dva venkovní bazény, vnitřní a venkovní bazén s vodou z Mrtvého moře, pozoruhodné „Carmel Forest SPA“, mimo jiné s hydrosulfi tickým bazénem, tureckými lázněmi, fi nskou saunou, vířivkou, fi tness centrem, různými typy kosmetických a léčebných procedur. Lázeňská léčba má 21 samostatných kabinetů, které poskytují příjemné masáže, relaxační ošetření těla, vyrovnávací a uvolňovací ošetření, hluboké masáže a další speciální ošetření a bahenní léčbu (SPA centrum zdarma), solárium, animační program, dětský klub, dětské hřiště, konferenční a banketové prostory pro přednášky a workshopy.

Vzdálenosti od hotelu

vzdálenost od Letiště: 100 km
×