800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL MELIA CAYO GUILLERMO

Tento hotel se nachází na jedné z nejkrásnějších pláží v Karibiku. Cayo Guillermo je nedaleko korálových útesů a ostrova Cayo Coco. Tato úchvatná destinace je jako stvořená pro strávení nezapomenutelné dovolené nebo svatební cesty.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Rozlehlý hotelový komplex se nachází na jedné z nejkrásnějších pláží v Karibiku. Nedaleko hotelu naleznete korálové útesy, které nabízejí ideální podmínky pro potápění. Letiště Cayo Coco je vzdáleno přibližně 39 km.

Vybavení

Součástí hotelu je vstupní hala s recepcí, 4 restaurace, 5 barů, obchod se suvenýry, salon krásy, směnárna, půjčovna aut, prádelna, konferenční místnost. K venkovnímu vybavení patří bazén, terasa na slunění s lehátky.

1
1
1
1

Pokoje

Hotel disponuje celkem 301 stylově zařízenými pokoji. Všechny pokoje mají klimatizaci, koupelnu/sprchu/WC, vysoušeč vlasů, TV/sat., telefon, trezor a terasu nebo balkon.

Zábava

V hotelu probíhá bohatý animační program.

Stravování

Viz program all inclusive.

Náš názor

Luxusní hotel vhodný pro romantickou dovolenou či pro milovníky potápění.

Pláž

Hotel leží přímo u krásné pláže s bílým pískem.

Sportovní nabídka

Zdarma viz program all inclusive, za poplatek masáže.

Děti

Dětský bazén, dětský koutek, možnost hlídání dětí (za poplatek).

All inclusive

– snídaně, oběd a večeře formou bufetu - občerstevní formou snacku ve vybraných hodinách – alkoholické, nealkoholické nápoje a koktejly místní výroby – plážový volejbal, fotbal, stolní tenis, tenis – nemotorizované vodní sporty na pláži – kajaky, katamarány, šlapadla, windsurfing šnorchlování, aqua-aerobik – lekce tance a španělštiny, posilovna, jacuzzi, sauna, šipky, pétanque, aerobik - animační programy (sportovní a zábavní aktivity v denních a večerních hodinách)

Karty

VISA, EC/MC (pouze kreditní karty vydané mimo USA).

Web

http://www.solmeliacuba.com

Vzdálenosti od hotelu

vzdálenost od Letiště: 39 km
×