Wellness a termální lázně Maďarsko

Maďarská lázeňská města patří mezi nejnavštěvovanější na světě. Lázeňství má v Maďarsku dlouhou historii a tradici. Počátky termálních lázní v Maďarsku se datují již do dob Římanů. Největší rozvoj lázeňství v Maďarsku však proběhl v období okupace Turky. Z toho důvodu mají termální lázně v Maďarsku velmi často nádech orientu.

Vyrazte do Maďarska do lázní a užijte si příznivých účinků zdejších minerálních, bahenních i plynových lázní!

A do kterých termálních lázní se v Maďarsku vypravit? Doporučujeme vám např. lázně Hévíz na západě Maďarska, které jsou nejslavnějším termálním lázeňským letoviskem celé země a poskytují možnost koupání v největším biologicky aktivním termálním jezeře naší planety. Pro rodiny s dětmi jsou vhodné lázně Sárvár, jimž se pro jejich perfektní podmínky pro všechny věkové kategorie přezdívá "lázně tří generací". Dalšími skvělými termálními lázněmi v Maďarsku jsou lázně Eger na severu Maďarska, nedaleko nichž se nachází termální pramen, který vytváří jakýsi solný kopec, jež je podobný slavnému Pamukkale v Turecku. Nesmíme opomenout ani hlavní město Budapešť s velkým množstvím léčivých lázní v architektonicky zajímavých budovách.

Dopřejte si léčivou dovolenou v termálních lázních v Maďarsku! Kam jinam jet do lázní než do země, o které se praví, že kamkoliv zde zapíchneš hůl, vytryskne z ní léčivý pramen. Termální lázně v Maďarsku mají příznivý vliv nejen na vaše zdraví, ale i krásu a psychiku.

ZÁJEZDY