Mexiko | Quintana Roo | Playa del Carmen

IBEROSTAR PARAISO BEACH

  Přidat k oblíbeným

  Poloha a popis

  Další informace

  Na vyžádání Vám zajistíme let Vaší oblíbenou leteckou společností. Cena zahrnuje: zpáteční letenku do Mexika, transfery letiště - hotel - letiště, uvedený počet ubytování, uvedený počet stravování, asistenci partnerské CK, anglicky, česky hovořící delegát, pojištění CK proti insolvenci, letištní a bezpečnostní taxy + palivový příplatek. Cena nezahrnuje: Cestovní pojištění, připojištění proti stornu zájezdu, fakultativní služby. U letů přes USA je zapotřebí mít USA vízum nebo mít pas s biometrickými znaky a vyplnit formulář ESTA. Cena platí v optimálních knihovacích třídách letenek.

  Popis

  Hotel Iberostar Paraiso Beach má 424 pokojů, obklopuje ho pěkná tropická zahrada a pláž s bílým pískem. 18ti jamkové golfové hřiště se nachází 500 metrů od hotelu a vodní park cca 1 km od hotelu. Mezinárodní letiště v Cancunu je vzdálené cca 38 km což představuje cca 30 minut jízdy.

  Vybavení
  Vstupní hala s recepcí, 8 restaurací s místní a mezinárodní kuchyní, 6 barů, bazény pro dospělé i děti, vířivky, lázně, sauna, masáže, manikúra, pedikúra, dětský klub pro děti od 4-12 let, dětské hřiště, hlídání dětí, herna, klub pro náctileté 13-17 let, diskotéka, konferenční místnosti, konferenční vybavení, prádelna.

  Ubytování
  Klimatizace, koupelna s WC, fén, minibar, televize, telefon s přímou volbou, Wi-Fi zdarma, varná konvice, žehlička s žehlícím prknem, trezor, balkon nebo terasa.

  Stravování
  All inclusive
  snídaně, obědy a večeře formou, nealkoholické nápoje, alkoholické nápoje místní výroby.

  Pláž
  Hotel se nachází přímo u pláže.

  Sport a zábava
  Animační programy pro dospělé i děti, posilovna, kurzy tance, tenis, stolní tenis, lukostřelba, šipky, plážový volejbal, kurzy tance, lukostřelba, vodní sporty na pláži, potápění. Golfová hřiště v okolí hotelu.

  Program zájezdu
  1.den: Sraz 2 hodiny na letiště před plánovaným odletem, odbavení, let na trase Praha (Vídeň) - Mexiko, přílet do Mexika, transfer do hotelu, ubytování, nocleh.

  2.den - dva dny do návratu : Pobyt ve vybraném hotelu, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů.


  Předposlední den: Snídaně, volno volný program, transfer na letiště, odlet z Mexika, let na trase do Prahy (Vídně).


  Poslední den let na trase do Prahy nebo Vídně, přílet.

  Odlety do Mexika jsou každý den, na libovolný počet nocí!!!