800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyPeru za památkami Inků

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis okruhu

Inspirujte se atmosférou Peru a jeho bohatstvím.

1. den
- odlet z Prahy/Vídně.

2. den
- přílet do Limy, transfer do hotelu, individuální volno.

3. den
- snídaně formou bufetu, dopoledne prohlídka historické koloniální části města Lima – Paseo de la Republica, náměstí Plaza Mayor, arcibiskupský palác, prezidentský palác, katedrála, náměstí San Martin, katakomby s kostelem San Francisco, muzeum Larco s památkami Inků, návrat do hotelu.

4. den
- snídaně formou bufetu, přelet do Cuzca, transfer a ubytování v hotelu, odpoledne prohlídka města Cuzco – Plaza Mayor a katedrála, okolní ruiny Inků: Chrám Slunce Coricancha, pevnost Sacsayhuaman, Qenqo, Puca Pucara, Chrám vody a života Tambomachay, návrat do hotelu.

5. den
- snídaně formou bufetu, celodenní výlet do Urubamba Valley – posvátného údolí Inků (35 km / 60 min.), tradiční trh a městečko Pisac, oběd, Chrám Slunce a pevnost Inků Ollantaytambo s monolity vážícími 50 tun, návrat do hotelu.

6. den
- snídaně formou bufetu, brzy ráno odjezd turistickým vlakem Vistadome údolím Urubamba (120 km / 3 hod.), výjezd autobusem k horskému městu Inků Machu Picchu objevenému Hiramem Birghamem roku 1911, prohlídka zemědělských kaskád, chrámu Slunce, vody, země a kondora, oběd, odpoledne návrat do Cuzca do hotelu.

7. den
- snídaně formou bufetu, transfer na letiště, přelet zpět do Limy a následně do Prahy.

8. den
- přílet do Prahy/Vídně.

 

Počasí

Peru

18°C Polojasno

×