800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinySalcburk, Berchtesgaden a solná komora

  • 3denní zájezd s denním přejezdem

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

1. den

Odjezd ráno. Příjezd do Berchtesgadenských Alp v Bavorsku. Výjezd na Kehlstein s Hitlerovým Orlím hnízdem – místní autobus zastaví přímo před honosným výtahem do rezidence, odtud panorama Alp, jezer a Salcburku. Odjezd k překrásnému jezeru Königssee, vycházka k vyhlídkovému místu na celé jezero. Odjezd do hotelu Dachsteinblick v Eugendorfu, od hotelu nádherný rozhled na Alpy. Ubytování. Večeře. Nocleh.

2. den

Snídaně. Odjezd do Salcburku, rodného města W.A.Mozarta. Prohlídka města - Mozartův rodný dům, Getreidegasse, mohutný arcibiskupský dóm a rezidence. Výjezd lanovkou do pevnosti Hohensalzburg, prohlídka pevnosti, nádherný výhled na město. Lodní výlet po Salzachu s mnoha výhledy na Salcburk. Prohlídka arcibiskupského výletního zámku Hellbrunn - krásný park a známé vodní hry. Při zpáteční cestě prohlídka krásných zahrad u zámku Mirabell. Návrat do hotelu. Večeře. Nocleh.

3. den

Snídaně. Výjezd lanovkou na Untersberg (1853 m n.m.) – nádherný výhled na Salcburk. Odjezd k tajuplnému jezeru Wolfgangsee. Procházka v lázeňském městečku St.Gilgen, oblíbeném letovisku řady prominentů. Průjezd Solnou komorou do malebného Traunkirchenu u jezera Traunsee. Lodní výlet po jezeře pod strmou stěnou Traunsteinu až do Gmundenu, prohlídka městečka se skoro středomořskou promenádou. Odjezd do ČR. Návrat kolem půlnocí.

Možnosti ubytování

Počasí

Salcbursko

16°C Převážně oblačno

×